• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Hak Geldi Batıl Zayi Oldu

Rahman ve Rahim olan Allahın Adıyla

Arzu Mevut olan Ortadoğu projesi bir yangına dönüşmüş bütün İslam alemini kuşatmış birçok ocakları söndürmüş, ahir zaman fitnesi, bundan nemalanmak isteyenler bu ateşi İslam alemi eriyip kül olana kadar körükleyecektir.

Bu fitne İslam âlemini elinde tutabilmek için bir Mehdi yaratmak istemektedir. Güneydoğu sorunu çok hassas kritik bir nokta. Türkiye’nin aleyhinde kullanılmak istenen bu bölge bir tehdit unsuru olarak ellerinde, bu sorunu halledememiş bu hükümetin İsrail’e uzanmasına bir anlam veremedim. “Biz taşeron değiliz” diyorlar “Türkiye kararlarını kendisi verir.” Türkiye’nin dış politikada kendi başına almış olduğu karar var mıdır? Türkiye bu ateşin içine çekilmek istenmektedir.

Türkiye’nin dışta ve içte her zaman düşmanları vardır ve olacaktır, bunlar Türkiye’yi yıkmaya bölüp parçalamaya çalışacaklardır. Buna alet olan siyasetçiler karanlık dünyanın insanları “günahları boynuna” meydana çıkacaktır. Hiç kimse Dabbetül Arz’ın elinden kurtulamayacaktır. Hiç kimse bu onurlu milletin onuru ile oynamasın, başkasının rüzgârı ile uçurtma uçurmasın. Bir kahramanlığınız varsa Güneydoğu sorununu çözün. “Halep uzak ise arşın yakın” atlayın görelim.

Türkiye katil olamaz, katilin yanında yer alamaz, meşru davasını kimseye sormaz.

Türkiye’nin yıllardır izlediği iç politika hükümetin tutumu canileri meşru hale getirmiş, “Kürdistan” oluşumuna zemin hazırlamıştır. Karanlık siyasi planlar gün yüzüne çıkmaya başlamış, kamuoyuna karşı yatay siyaset bu bahar nerede sonuçlanacak hep beraber göreceğiz.

Hak ve Hakikat Partisi doğarken İslam’ın yeniden doğacağını İslam’ın baharının geleceğini söylemişti. Bu seli nasıl durduracaksınız, nerede durduracaksınız söyleyebilir misin? Biz söyleyelim “Hak Geldi Batıl Zayi Olacak” inansanız da inanmasanız da altını çizerek söylüyorum, Hak Geldi Batıl Zayi Olacak.