• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

İRŞAD

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA

Kurtların, kuşların, bütün insanlığın huzura, barışa ve mutluluğa ihtiyacı var.

Dünya üzerinde egemen olan devletler, dünya barışını büyük bir tehlikeye sokmuş, üçüncü dünya harbinin ateşlerini yakmaya başlamışlardır.Bu egemen güçler büyük bir insanlık suçu işlemişler ve nemrutlar, firavunlar gibi cahiliye karanlıklarına geri dönmüş ve dünyayı karartmışlardır.

Doğu Türkistan, Bosna-Hersek, Çeçenistan, Afganistan, Pakistan, Türk Cumhuriyetleri, Filistin, Ortadoğu Projesi, Irak dramı, Türkiye’de sürdürülmekte olan laiklik-din çatışması, Ermeni terör örgütü PKK, sömürülmüş devletler, Somali, ve yeni ateş sıçrayan Yemen; kan ile beslenen bu devletler arz-ı mevud planına girdiklerinde kendilerinden olmayan bütün İslam alemini yok edeceklerinden hiç şüphem yoktur.

Bundan kurtulmanın tek çaresi bir kâmili mürşit öncülüğünde kurulan Hak ve Hakikat Partisi ideolojisi ve Osmanlı örneğidir.

Hiçbir devletin kendi başına bu devletler ile mücadele etmesi mümkün değildir. Türkiye NATO’dan çekilmeli bu katliama ortak olmamalıdır. Türkiye dış politikasını yeniden gözden geçirmelidir. Kendi uçağını yapacak bir hale gelmeli, silah sanayisini geliştirmelidir. Bir an önce, Moğollar gibi önüne geleni yakıp yıkan bu zihniyete karşı caydırıcı bir güç haline gelmelidir.

2015’te yavru vatan Kıbrıs’ta, Ermeni mezalim her yerde harekete geçebilir. Türkiye’deki Kürt açılımı dağdan köye inme projesi, mahmur kampı Türkiye’nin stratejik bölgelerine yerleştirilmesi Türkiye’yi içten çökertme projesidir.

İç ve dış düşmanlar, Ergenekon yapılanması ile nasıl bir tehdit ile karşı karşıya olduğumuzu göstermektedir. Devleti yönetenlerin kimlere hizmet ettiğinin bariz bir göstergesidir.

Aziz milletimiz topyekün Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi kuva-i milliye şuuru ile hareket etmeli, onlara karşı mücadelesini sürdürülmeli ve onlara fırsat verilmemelidir. Yüzbin den fazla Ermeni ve örgütler Türkiye’nin içine sızmış, yandaşları tarafından çeşitli bölgelere yerleştirilmiştir. Türk vatandaşları iş bulamazken, sakallı bıyıklılar işe alınmaz iken, satılan Türkiye’de referans olarak kimlikleri öne alınarak itibar görmektedirler.

Türkiye doğusu batısı ile güneyi, kuzeyi ile bir kuşatma halinde yer altı fay hattı gibi ne zaman deprem olur Allahüâlem

Hak ve Hakikat Partisi bu durumları göz önünde bulundurarak devlete ve hükümete açık mektup gönderiyor. Kürt açılımından vazgeçin, bu aziz milleti aldatmayın, haçlıların kılıcını çekmeyin, bu kirli oyundan vazgeçin.

Eğer bir hizmet yapmak istiyorsanız doğuda ve güneydoğuda tarımı geliştirin, göç akımını engelleyin, insanlarımıza insan olarak değer verin, sade belirli bir zümreye hizmet etmeyin, halkı aynı gözle görün. Eğer bu tavrınızdan vazgeçmezseniz daha öncekileri olduğu gibi tarih sizi de karalayacaktır...

Mavi akım projesi, Türkiye’ye ne kadar ağıra mal olduysa tarım politikası’da o kadar daha ağır oldu.  Yer altı, yer üstü zenginliklerimiz… Bir millet ve bir devlet ancak büyük savaşlarda bu kadar tahribata uğrar ve ancak büyük savaşlar neticesinda bu kadar fakir düşebilir.

Karne döneminden Yeşilkart dönemine geçerek, Türkiye çağ atlayarak modern bir yapıya kavuştu. Dünya zenginleri arsına giren zenginlerimiz ile halk arasında uçurumlar büyüyor, yetmiş milyon içinde belkide beşyüz kişiye hizmet ediliyor.Elitler paylarını alıyor menfaat ilişkisi içinde bulunan çevreler ses  çıkarmıyor, fakir köylü halkın sesini ise zaten kimse duymuyor. Hak ve eşitlikten söz etmek yerine, burjuvalar, dağda çobanlar vesair, seviyeli seviyesiz üst kimlik alt kimlik ve ötekiler, hizmetliler, modern çağın aydınları gibi ayrımlar içerisindeyiz.

Hak ve eşitlik ancak İslamiyet’te vardır. Bütün toplumların barışa huzura eşitliğe erişebilmesi için, yeni bir yapılanmaya ihtiyacı vardır. Yeni bir oluşuma ihtiyacı vardır. Yeniden İslam’a ihtiyacı vardır...

Hak ve Hakikat Partisi hakkı hak bilip batıldan sakınmak isteyen, bu kirli siyaset gömleğini değiştirmek isteyen , ülkülü, ilkeli, adaletli, seviyeli, İslam medeniyetini medeniyet kabul eden bu gömleği tiksinmeden giyen,bunu kendisine ilke, gaye ve amaç edinen, her vatandaşın açacağı bir kapıdir. Partimizin oluşturacağı  binada bu ilkelerimizş millet olarak, devlet olarak, hep birlikte kuvvetimize kuvvet katacak bir yapı olacaktır.

Allahın emanetini düşünün bulunmanız gerektiği yerde durun sevgiler saygılar.

 
0 Yorum - Yorum Yaz