Kuvvetli bir ordumuz var bize bir şey olmaz. Recep Tayibimiz var, dünyayı parmağında oynatıyor, ne demek istiyor bu adam.

Kuvvetli bir ordumuz var bize bir şey olmaz. Recep Tayibimiz var, dünyayı parmağında oynatıyor, ne demek istiyor bu adam.

Soru Açık; Ne Olacak Bu Milletin Hali?

Eğer insanın gözünden yaş akmıyorsa, kalbi hasta demektir. Kalben hasta olan insan, duygularını kaybediyor demektir. Duygularını kaybeden insan, basiretsiz kör ve sağır demektir. Kör ve sağır olan insan yolunu göremiyor demektir. Körü körüne yol yürümek felakettir. Bu felaketi ne zaman anlar, kuyuya düştüğü zaman veya bir duvara çarptığı zaman. Kafanızı bir kaldırın bakın, İsrail kurulurken kimse ses çıkarmıyordu. Bugün bütün dünyanın başına bela oldu ve kurulmakta olan Siyonist Kürdistan, satılmakta olan Türkiye. Bunların arasında pareler var mı? Satın alanlara bakın, Neden Türkiye satılıyor? Neden Yunanistan’ı almıyorlar? Neden bir başka devlet değil? Neden Türkiye? Kafanızı kaldırıp bir bakın, neler oluyor neler. Neden Cumhurbaşkanı ve Başbakan Kürt açılımını gündeme getirdi, bunların hepsi bir oyundan ibaret. Sözde soykırım iddiaları, bir gün bu milletin önüne konulacak. P.K.K ve K.C.K’nın Ermeni Terör Örgütü olduğunu düşünürsek ki öyle. Bağımsız Kürdistan mücadelesi, İsraillin arzu mevut projesidir. Sen kafanı toprağa sok görmek isteme. Onlar sana gösterirler. Bu seçimler bir dönüş noktası olabilir. Bu oyunu bozmaya var mısın? İstiklal ve istikbalin için, Türkiye’nin bekası için, Hak için Hakikat için. Kalkın ayağa, yediden yetmişe seferber olun çalışın, zafer bizimdir. Gazanız mübarek olsun.

KALKIN YİĞİTLERİM KALKIN AYAĞI

Kükremiş Aslanlar Kafese Sığmaz
Aslan Yatağında Çakal Barınmaz
Böyle Yatmak İle Menzil Alınmaz
Kalkın Yiğitlerim Kalkın Ayağı
 
İki Ha Bir Mim le El Pençeleşti
Sultan Geldi Sarayına Yerleşti
Cebrail Mikail Geldi Söyleşti
Kalkın Yiğitlerim Kalkın Ayağı
 
Ali Haydar Derler Harman Yerinde
Zülfikar Kuşanmış Kemer Belinde
Mehdiyi Resul Alem Dilinde
Kalkın Yiğitlerim Kalkın Ayağı
                                        
                                       Şair Yazar Sn. Dursun GÜNEŞ


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2649 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın