Doğru Yol Partisi Muş Milletvekili ikinci sıra adayı Celil Bingöl, “Bizlerde Muş geneli seçim çalışmaları kapsamında halkın teveccühleri ile karşılamaktan duyduğumuz mutluluğu sayın Genel Başkanımıza iletmek istiyoruz.

Muş Ovası Gazetesinin Haberi;

Doğru Yol Partisi Muş Milletvekili ikinci sıra adayı Celil Bingöl, “Bizlerde Muş geneli seçim çalışmaları kapsamında halkın teveccühleri ile karşılamaktan duyduğumuz mutluluğu sayın Genel Başkanımıza iletmek istiyoruz. Muş’ta en genç Milletvekili adayı olmamda bana verilen bu şansta ayrı bir özellik içermektedir” dedi.

Hak Parti seçim çalışmalarını sürdürüyor. Muş’a gelerek seçim çalışmaları kapsamında çeşitli inceleme ve bir dizi etkinlikte bulunan Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş’ten Muş Milletvekili adaylarına tam destek geldi.


Genel Başkan ziyareti ile Muş’ta uzun zamandan beri devam eden seçim çalışmalarına hız kazandırdıklarını belirten Doğru Yol Partisi Muş Milletvekili ikinci sıra adayı Celil Bingöl,2011 Haziran Genel seçimleri öncesinde Hak ve Hakikat mesajları verdi.


Bingöl, Sayın Genel Başkanımızın ilimize ziyaretleri bizleri onurlandırmıştır. Kendilerine Hak ve Hakikat çatısı altında yürütecekleri tüm çalışmalarda başarılar diliyoruz. Bizlerde Muş geneli seçim çalışmaları kapsamında halkın teveccühleri ile karşılamaktan duyduğumuz mutluluğu sayın Genel Başkanımıza iletmek istiyoruz. Muş’ta en genç Milletvekili adayı olmamda bana verilen bu şansta ayrı bir özellik içermektedir. Siyasetin genç ve temiz ellere teslim edildiği ve bu amaçta çalışmaların yürütüldüğü şansların genç adaylardan yana kullanıldığı bir Hak ve Hakikat görüyoruz. Buda bizim yarınlarımız için olumlu ve pozitif bir yaklaşımdır. Muş’ta olduğu gibi tüm ülke genelinde söz sahibi konumda bir Dorğ Yol Partisi ile buluşmanın heyecanını yaşıyor ve Haziran Genel seçimlerinin Hak ve Hakikat çatısı altında tüm ülkeye huzur ve barış getirmesini en kalbi duygularımla ifade etmek istiyorum” diye konuştu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1957 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın