Doğru Yol Partisi Muş Milletvekili birinci sıra adayı Aydın Bozdağ, “Türkiye için el ele omuz omuza diyoruz. Bugünde bizleri şereflendiren memleketimizi onurlandıran Parti Genel Başkanımız Sayın Dursun Güneş’i ağırlamanın mutluluğunu yaşadık”dedi.

Muş Ovası Gazetesinin Haberi;

Doğru Yol Partisi Muş Milletvekili birinci sıra adayı Aydın Bozdağ, “Türkiye için el ele omuz omuza diyoruz. Bugünde bizleri şereflendiren memleketimizi onurlandıran Doğru Yol Partisi ile seçim ittifakı yapan Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanımız Sayın Dursun Güneş’i ağırlamanın mutluluğunu yaşadık”dedi.

 

Siyasi anlamda kısa bir geçmişe sahip olmalarına rağmen siyasetten gelmememiz adaleti düzenleyemez anlamına gelmemektedir sözleri ile Türkiye’nin gidişatından ders çıkarmak lazım diyen Hak ve Hakikat Doğru Yol Partisi Muş Milletvekili birinci sıra adayı Aydın Bozdağ, “Siyasetten gelmememiz adaleti düzenleyemez anlamına gelmemektedir. Türkiye’nin gidişatından ders çıkarmak lazım. Bu nedir diye sorarsanız ülkede sayısız sorun çözümle buluşturulamamakla birlikte her gün yeni bir olumsuzluğa doğru sürüklenmektedir. Bu gerçekten halkımızın refahı ve huzuru için yarınları için endişe vericidir. Bizlerde Hak ve Hakikat Partisi olarak bu kötü gidişatın içerisinde yer alan A’dan Z’ye tüm olumsuzluklara destek değil çözüm olacak halkın sorun ve sıkıntılarını bilerek görerek o amaçta çalışmalar yürütecek bir anlayışla ortak kararda birleşmiş geniş bir kitleyiz. Halkımızla birlikte halkımızın göstermiş olduğu teveccühlerle birlikte yarınlarda Hak ve Hakikate erişmiş, sorunlarında kurtarılmış, olumsuz ve yabancı zihniyetlerden arındırılmış, yabancılaştırılmış, ötekileştirilmiş bir Türkiye’nin aksine dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hareketlendiği ve perçinleştiği Bir ülke, zira huzurun ve Adaletin hakim olduğu bir Türkiye için el ele omuz omuza diyoruz. Bugünde bizleri şereflendiren memleketimizi onurlandıran Parti Genel Başkanımız Sayın Dursun Güneş’i ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. Özellikle esnaf ziyaretlerimizde halkımızın teveccühleri yine bizi bu anlamda fazlası ile memnun etti. Bizlere kucak açan ve sevgiyle karşılayan Tüm Muş halkına buradan teşekkürlerimi iletmeyi borç biliyorum” diye konuştu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2230 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın