Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Dursun Güneş, seçim çalışmaları kapsamında Elbistan’ı ziyaret etti.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Dursun Güneş, seçim çalışmaları kapsamında Elbistan'ı ziyaret etti. Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş, sürpriz parti olarak sandıktan çıkacaklarını söyledi.

Doğru Yol Partisi ile ittifak yaparak seçime girdiklerini belirten, Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş, seçim çalışmaları kapsamında önce Kahramanmaraş'ı, daha sonra ise Elbistan'ı ziyaret etti.

DYP Elbistan İlçe Başkanı Nabi Özdemir tarafından karşılanan Dursun Güneş, sandıktan sürpriz parti olarak çıkacaklarını söyledi.

Ziyaretin ardından kısa bir açıklamada bulunan Güneş, bu yola Allah rızası için çıktıklarını ifade etti.

Güneş, “Biz bozulan dünyayı düzeltmek için bu yola çıktık. Sürpriz parti olarak sandıktan çıkacağız. Çalışmalarımız sürüyor. Seçimlerde alternatif parti olarak meclise gideceğiz. Halk kararsız. Kemik oyların dışında kararsızlarda tedirginlik var. Tarım politikasından dolayı köylü perişan. Köy projemiz sayesinde yoğun ilgi görüyoruz” dedi. 

İttifak ile ilgili de açıklamalarda bulunan Güneş, “Biz seçim için Doğru Yol Partisi ile birleştik. Seçimin ardından onlar yoluna biz yolumuza gideceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DYP İlçe Başkanı Nabi Özdemir ise, seçim çalışmalarının sürdüğünü ifade ederek, 12 Haziran genel seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyarete: Milletvekili adayları İdris Alkaya, M. Fatih Eken, Yakup Ekşi, Bülent Güzel, M. Adil Büyüksoy, Dursun Yiğit, Sinan Çakmakcı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2868 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın