Hz. Allah cc. Ali İmran süresi 4. ayete şöyle buyurdu “Bir de hakkı batıldan ayırt eden Furkan kuran indirdi. Şüphesiz Allah'ın ayetlerini tanımayanlar için şiddetli bir azap var öyle ya Allahın izzeti var intikamı var”

Hz. Allah cc. Ali İmran süresi 4. ayete şöyle buyurdu “Bir de hakkı batıldan ayırt eden Furkan kuran indirdi. Şüphesiz Allahın ayetlerini tanımayanlar için şiddetli bir azap var öyle ya Allahın izzeti var intikamı var” Allahın nurunu ağızları ile söndürmek isteyenler bilsinler ki Allah cc. nurunu tamamlayacaktır. O kâfirler istemese de. Herkesin biçilmiş bir ömrü vardır. Kuranı Kerim Kıyamete Kadar Bakidir. Kemalatın zayıflaması, küfrün bu denli artması, insanların böyle azması, evrensel din kuranın böyle hafife alınması, İnanan insanların üzerine bu denli baskı kurulması, zulmün hat safhaya erişmesi, nemrut ve firavunları gündeme getirmesi, dünya hakimiyeti için hak hukuk tanımayanlar Allah cc. karşı duranlar. Şunu iyi bilmelidirler ki; Allah’ında bir hesabı var.

 

Bunlar hiç tarih okumazları mı?

Bunlar hiç dönüp geriye bakmazları mı?

Allah cc. karşı gelenlerin sonu ne oldu?

Hepsi helak oldu.Siz her ne kadar kuvvetli olursanız olun. Allahütealâ Fil süresinde şöyle buyurdu:

 “ 1- Rabbin fil sahiplerine ne yaptığını görmedin mi 2-Onların hilelerini bozup iptal ettiğini görmedin mi.3- Üzerlerine sürüler halinde ebabil kuşlarını saldı.4- Onlara pişirilmiş sert çamurdan taşlar atıyorlardı 5- Derken onları çiğnenmiş bir ekin tarlasına çevirdi.

         Emrolunduğun gibi dost doğru ol ve Ahzap süresi 1. 2. ve 3.ayette Hz. Allah şöyle buyuruyor “ Ey peygamber Allah’tan kork. Kâfirlere ve münafıklara itaat etme şüphesiz ki Allah her şeyi bilendir. Hikmet sahibidir. Rabbinden sana ne vahyolunuyorsa onun peşinden git muhakkak ki Allah bütün yaptıklarınızdan haberdardır. Allah’a tevekkül et, vekil olarak Allah yeter.

         Ebrehenin ordusunun helak olması daha dünkü vaka. Bir zamanlar Rus cumhuriyeti vardı. Herkesin korkup titrediği ne oldu ve siz ne olacaksınız. Yüce Allah cc. bütün hesaplarınızı boşa çıkaracak ve etrafınızı kuşatacak kaçamayacaksınız. Bu kanın içinde boğulacaksınız, helak olacaksınız. Hakkı batıldan ayırt edeceği gün geldi. Hak geldi batıl zayi oldu. Güneş doğdu İslam baharını yaşıyor.

         Şuara süresi 227 “Ancak iman edip iyi işler yapanlar Allah’ı çok zikredenler ve kendilerine zulmedildikten sonra öçlerini alanlar müstesna Nasıl bir uçuruma yuvarlandıklarını yarın bileceklerdir”

                                                                      HAK VE HAKİKAT PARTİSİ LİDERİ

                                                                                         DURSUN GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   9901 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın