Terör örgütü P.K.K. ile kol kola gezenler onlar ile masaya oturanlar siyasi kanadı olan BDP’yi kürtleri temsil ediyor diyenlerin şimdi etekleri tutuştu. “Kürt açılımı” adı altında teröre yardım yataklık yapan hükümet terörü meclise taşımış

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLERİM

AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN.

 

            Terör örgütü P.K.K. ile kol kola gezenler onlar ile masaya oturanlar siyasi kanadı olan BDP’yi kürtleri temsil ediyor diyenlerin şimdi etekleri tutuştu. “Kürt açılımı” adı altında teröre yardım yataklık yapan hükümet terörü meclise taşımış mecliste barındırmış ve teröre pirim vermiştir. Bölge halkının sempatisini kazanan terör şımartırılmış. Ve Özertlik ilan etmiş, bununla kalmamış Türkiyeye karşı harp ilan etmiştir. Etekleri tutuşan hükümet karşı atağa geçmiş Türk kamoyuna karşı bir güven kazanma cihetine girmiştir. Teröre karşı muhataplarından bir karşılık bulamayan hükümet boş terör kamplarını bombalamış ve asker kuzey iraka girmiş. Bu çok geç kalmış bir harekettir. Pkk terör örgütü çoktan Türkiyeye sızdı üçer beşer onar kamufle oldu.

            Teröre karşı başarısız olan bu hükümet ya gidecek ya gidecek ya gidecek. Bu hükümetle bu terör neticelenmez. Türkiye daha çok kan kayıp etmeye tahammül edemez. Türkiye bir iç savaşa sürüklenmektedir.

            Ortadoğu projesi eş başkanı olan sayın Tayyip bey teröre AB, ABD gözü ile baktı, almış olduğu yol haritasına göre terörü idare etti. Bunun içindir ki endişelerimiz var bizi de “arap baharına” mı katmak istiyorlar. O Vahit olan Allah’a yemin ederim ki; bu terör belasını bitirene kadar bize rahat yoktur. Terör ya bitecek ya bitecek ya bitecek.

Barzani ile iş birliği yapan hükümet Barzaniyimi koruyor yoksa, düşündükleri Kürdistana tek lider Barzani mi düşünülüyor yoksa, Tayyip bey sözünden mi geri dönüyor.

Yoksa P.K.K terör örgütünün tasviyesimi isteniyor.

Aziz kardeşlerim aziz vatandaşlarım. Herkes eteğindeki taşları dökmeli menfaat cıkar düşünmemeli siyasi hesap peşinde rant peşinde olmamalı, Türkiye’nin toprak bütünlüğü için bir araya gelip bütünleşmeli tek yürek ve tek yumruk olmalıyız dostumuza ve bize karşı duranlara göstermeliyiz ve hiç kimse bize yön vermemeli ancak biz yön vermeliyiz. Kıymetli kardeşlerim artık Şafak söktüğüne inanıyorum. Türkçe sözcük bitti herkesin anladığı dilden konuşmanın zamanının geldiğine inanıyorum. GAZANIZ MUBAREK OLSUN. Eğer bunlar korkar geri çekilirse Türkiye kaybeder barış sağlanamaz daha; Daha evvel olduğu gibi. Her ne pahasına olursa olsun bu haraket başarıya ulaşmalıdır. Karayılan başta olmak üzere terör örgütünün yöneticileri ve terör örgütü başı Apo’nun yanında asılmalıdırlar ve bu defter kapatılmalıdır.

Biz büyük düşünüyoruz biz bu bataklıkları kurutamassak deryalara nasıl ulaşacağız nasıl gemi dolaştıracağız büyük balıklar küçük balıkları yutuyor. Bu devler ile nasıl yarışacağız. Biz bizi nasıl tanıyacağız nasıl tanıtacağız. Ya Aslan ol meydanda ya geri dön evine doğanın kanunu bu.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Araştırmacı Yazar Sn. Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1798 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın