Ali Haydar gezdin dolaştın, Ümmet-i Muhammed bir baş arıyor. Alimler, zahitler, abitler, mürşitler, seyyitler, dalgalanan bu deryada, Tevhid Gemisine davet eyle.

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla
 
İnsanlığı Öldüren Kırk Başlı Dev
 
Kırk başlı devin yakıp yıktığı devletler, kırk başlı olan bu devin bir başının da Türkiye’de olduğunu biliyoruz. Terör örgütünden daha tehlikeli olan, Türkiye’de “at oynatırken” ,misyoner çalışmalarını devam ettirirken, Mustafa Kemal’in dikkat çektiği; lions kulüplerini ve faaliyetlerini durdurduğu, Türkiye için bir tehlike olduğunu söylemiştir.
Ne yazık ki günümüz Türkiyesinde başta hükümet olarak bu devin beslenmesinde, devletin gölgesinde atını oynatmaya devam etmektedir.
            Birisi şike soruşturmasına parmak bastı kanıtlar deliller toplatıldı suçlar tepit edildi, biletler kesilmek üzereyken; kamuoyu hükümeti alkışlarken, “dokunulmazlara dokunuyorlar bravo” derken  eller havada kalıyor. İkna odalarında ikna edilen milletvekilleri cezada indirime giden yasa teklifi veriyorlar ve (meclisteki) bütün partilerin katılımıyla kaşla göz arasında yasa çıkarılıyor ve yolsuzluğa şikeye rüşvete ahlaksızlığa kamuoyunun gözüne baka baka yol veriyorlar.
Milleti temsil eden bu meclis bu kirliliği nasıl kabul ediyor.
            Spordan Sorumlu Devlet Bakanının derhal istifa etmesi gerekiyor. Halka örnek olacak bu meclis çok kötü örnek oluyor. O makama hiç yakışmıyor. Yer altı dünyası yerin üstüne mi çıkıyor? Böyle aşikare oyunlar oynanıyor. Bazı senaristler bile ölecek adamları biliyorlar, seyirciler haberler yerine dizileri izliyorlar. Bende bugün Habertürk tv açık oturumundan şike soruşturmasından ilham aldım. Hani “yerin kulağı vardır” derler ya sayın Bakanım çok cahilsiniz alman gereken daha çok ders var. Kırk başlı dev arazi çalışması yapıyor arkasında hiçbir iz bırakmıyor sağ gösterip sol vuruyor. Filistin meselesi gibi evvela Türkiye’den onay alıyor, sonra Gazzeyi tarıyor, ikiside haklı çıkıyor seçim kazanıyor. Karda yürü izini belli ettirme, şehit Muhsin Yazıcıoğlu Başkanın izini  kaybettirenler gibi iz sürenlerde oluyor, tabiki biryere kadar. Ergenekon davasında olduğu gibi biryere kadar “batı çalışma grubu” Türkiye’nin altını üstüne getiren milletin hakkını gasp eden, 28 şubat cuntası halen sorgulanmış değil.
Bunları kırk başlı dev mi koruyor?
Neden asıl sorumlular karanlıklarda aydınlatılmıyor?
Neden kışla temizlenmiyor?
Neden kabuklanmış yaraların üstü açılmıyor?
Kim bunları depreştiriyor yeniden sahneye sürüyor. İnsanlar arasında kin nifak tohumları serpiyor.
Bir zamanlar irticayı çıkaran Kırk Başlı Dev cemaatle ile uğraşıyor. Şimdi de tarihi karıştırıyor sözde “Ermeni Soykırımı” na zemin hazırlıyor. Başkan işini biliyor dostlarını geri çağırıyor. Vakıflar yasası boşuna mı çıkarıldı? Bekleyin görün. Çok güzel şeyler olacak. Başkan yeni geldi İngiltere’den.
Maide suresi 51.ayet “Ey iman edenler; yahudileri, hrıstiyanları dost edinmeyin onlar birbirinin dostlarıdır. İçinizde her kim onlara yardaklık ederse muhakkak o da onlardandır. Allah ise zulmedenleri doğruyola çıkarmaz”.
“Arabın arap olmayana karşı hiçbir üstünlüğü yoktur. Beyazında araba karşı hiçbir üstünlüğü yoktur. Ancak insanlar takvaca üstün olurlar. Ve ancak müminle birbirlerinin kardeşidir”. Hal böyle iken Avrupa’yı müminlere tercih etmek üstün göstermek islam ile bağdaşmadığı gibi yaradılış fıtratına mozaiğinede uymaz.
Maide suresi 52.ayet “Yüreklerinde munafıklık derdi olanların ne yapalım başımıza tersine bir devrin gelmesinden korkuyoruz diyerek onların içine koştuklarını görürsün. Umulur ki Allah yakında o zaferi getirir veya katından bir emir buyurur da içlerinde gizlediklerine pişman olurlar”.
Tayyip bey AB Başkanı emri altında Ortadoğuyu şekillendirmeye çalışıyor.
Yarın Ümmet-i Muhammed ondan davacı olacak.
Bir nesil ki aslına küfreder aslını inkar eder o nesil domuz sürüsü gibi mahşer yerine sürülürler. Yaktığın meşale gökyüzüne yükseldi, Tevhid Sancağı olarak görülüyor. Dünya bir Kimlik Peşinde. Küfür bir millet olarak hareket ediyor. Ülkeniz küfrün safında yer alıyor.
Ali Haydar gezdin dolaştın, Ümmet-i Muhammed bir baş arıyor. Alimler, zahitler, abitler, mürşitler, seyyitler, dalgalanan bu deryada, Tevhid Gemisine davet eyle.
            Ali İmran suresi 103. ayet Hepiniz birlikte Allah’ın ipine sımsıkı sarılın birbirinizden ayrılmayın ve Allah’ın üzerinizdeki nimetini düşünün. Sizler birbirinizin düşmanları iken o sizin kalplerinizin arasında muhabbet sevgi meydana getirip yanaştırdı da nimeti sayesinde uyanıp kardeş oldunuz. Hem sizler ateşten bir çukurun kenarında bulunuyordunuz da o tuttu sizi oradan kurtardı. İşte şimdi size ayetlerini böyle açıklıyor ki doğru düzgün gidebilesiniz. Tevhid gemisi sizleri selamet yurduna çıkaracaktır. Kurtuluş gemisi Nuh’un Gemisine benzer ona binen kurtulur. Bir gemi ki kaptanı Allah ola. Güneşin doğup batmasına yemin olsun Rasulullah Efendimiz buyurdular; Ümmetim yetmişiki fıkaya ayrılır hepsi hüsrana uğrar ancak biri kurtulur. O da “Fırkayı Naciyedir”. Hepinizi tenzih ederim manen bir noktada buluştuğumuz gibi zahiride bir vücut olmanın gereğini duyuyorum. İslam aleminin böyle başsız kalmasına bir anlam veremiyorum ve bütün müslümanları Ümmet olmaya davet ediyorum. Bu şuur cemaat şuurunun üzerine çıkmalı bu şu anlama da gelir.
Beyliklerin bir araya gelmesiyle Osmanlı ruhu ortaya çıkar .
Gelin kula kulluğu bırakalım, maddeye kulluğu bırakalım Allahu tealaya kul olalım. Allah’ın ipine sımsıkı sarılalım ve beynimizi önümüze dökelim. Allah’tan gelen vahiye kulak verelim. Demokratik yollarla Tevhit Gemimizi yürütelim.
Bu dalgalı denizden korkmayın!
Küfrün eline geçmekten korkun!
Küfrün tarafına geçmekten korkun!
Tağutun askeri olmayın ve şunu söyleyin; bu vatana göz dikenlere karşı, istiklal istikbal dinimizi kültürümüzü yok etmek isteyenlere karşı; Ey İman edenler Allahtan korkun tağutun askeri olmayın.şu ayete kulak verin.
Ey peygamber Allah’tan kork. Kafirlere ve munafıklara itaat etme. Şüphesiz ki Allah herşeyi bilendir. Hikmet sahibidir.
Rabbinden san ne vahyolunuyorsa onun peşinden git. Muhakkak ki Allah bütün yaptıklarınızdan heberdardır.
Allah’a tevekkül et vekil olarak Allah yeter.
Her kim Allah’a Peygambere iman edenlerle dost olursa, şüphesiz ki galip gelecek olanlar yalnız Allah’ın taraflarıdır.
Kim bundan başka kendisine yol tutarsa tutsun Allah cc. Bize kafidir. Şehadetim budur.
Bu yazı Allahu Tealanın vahyi ışığında kaleme alındı.
 
Hak Parti Genel Başkanı
Araştırmacı yazar şair
Dursun GÜNEŞ  
 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2388 kez okundu

Yorumlar

hak      25/01/2012 11:44

bizlere düşen ulul emre itaattir. işittik iman ettik.elhamdülillah.diyoruz ve malımızla canımızla bu yola baş koyuyoruz. ardından cananı arzuluyoruz.tüm kardeşleri hak ve hakite davet ediyoruz.bu müjdeyi bize ulaştıranlardan Allah razı olsun diyoruz.selam saygı dua
Misafir - İRFAN

     05/01/2012 23:01

Sayın Genel Başkanım biz şahidiz sen tebliğini yapmış bulunmaktasın, kan akıtan sermayesi kan olan kişiler dahi davasını pervasızca idame ettirme gayreti içerisindeyken ve elleri sıkılıp saygı ile anılırken yalnızca Hakkı ve Hakikati söyleyen sizin gibi değerli "Ulul Emir" vazivesi yapan şahsiyetin kıymetini bilmeyenler insanlığından utanacaklardır. beceriksizliklerinin bedeli ağır olacaktır.
Misafir - Ahsen