Terörist gruplar Osmanlı Devletini yıktıkları gibi Meclis-i Mebusan, İttihat ve Terakkinin eline geçti ve Osmanlının bütün hazinelerini boşalttılar. Osmanlıyı bir pula muhtaç koydular.

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

Yüksek Gerilim

 

            Terörist gruplar Osmanlı Devletini yıktıkları gibi Meclis-i Mebusan, İttihat ve Terakkinin eline geçti ve Osmanlının bütün hazinelerini boşalttılar. Osmanlıyı bir pula muhtaç koydular. Şimdi de öyle yapıyorlar. Yıktıkları bütün Müslüman devletlerin paralarına el koydular. Şimdi sıra nerededir dersiniz? Türkiye’de biriken para iştah kabartıyor, Hükümet sallanıyor ve bir anda tuz buz olabilir. Sanki şövalyeler kara balçığa battı. Bir anda Türkiye’nin iklimi değişti. Arı kovanına ayı girdi sanki milletin iktidarını çatır çatır kemiriyor, rütbeler hep düştü Irak’ta olduğu gibi, Mısır’da olduğu gibi, sanki ordu el değişti.

            Birileri rahatlıkla bu memleketin üzerinden pazarlık yapıyor “Fidan olayında” olduğu gibi. Madenler köprü ayağına karıştı, uçaklar geri dönmedi, tanklar gelmedi. One minute kahramanı ne oldu, ofsayt şike davası “memurum işini bilir” “yeter bizi unutmayın”. Bizde bu oyunu seviyoruz. “Dindar insan yetiştireceğiz” Laik mektebinde zina serbest, nasıl olsa bu dereyi geçemezler. Okuldan sağlam çıkamazlar. 4+4+4Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1409 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın