Bay Demirtaşlar, Bayan Kışanaklar, BDP’liler, AKP’liler Konstantin kalıntıları, Şaronlar, Masonlar şunu iyi bilmelidirler ki; biz ecdadımızdan aldığımız bu yadigarı ilelebet taşıyacağımıza söz verdik, ahdi aman eyledik

RAHMAN ve RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA

SİYASET GÖZÜYLE GELİNEN DURUM

 

         Arkadaşlar! Türk Hükümeti, AKP iflas etmiş. Dünya bir çıkmazın içine girmiş. Bu yanlışını her gün yaptığı manevra ile sürdürmüş. Türkiye’yi harbe hazırlamış. Bataklığa çekmek üzere alev alev yanan İslam ülkelerine Türkiye, fiilen karışmış olacak. Ortadoğu projesi eş başkanı Sayın Tayyip Bey de görevini yerine getirmiş olacak.

         Türkiye, yakında Hak ve Hakikat Partisinin neden kurulduğunu iyiden iyiye anlayacak ve bizi takdir edecektir. “Yalancının lambası yatsıya kadar yanar”  hiç şüphesiz, yatsıdan sonra söner.

         Arkadaşlar! Hak ve Hakikat Partisi Türkiye için yeni bir umuttur. Türkiye’yi ve İslam Ülkelerini karanlıktan kurtaracak, Türkiye’ye yeni ufuklar açacak, Türkiye’yi lider ülke yapacak olan yeni bir Ruh’tur. Biz, siyaseti Hak için yapıyoruz. Maneviyatı bitmiş bu milletin maneviyatını yükseltmek, dünya bataklığından kurtarmak için siyaset yapıyoruz. Maddeye tabi olan bu insanlar, madde ve çıkar uğruna Hakkı ayakaltına almış, İslam adına çiğnemekte, maddeyi ön planda tutmaktadırlar. Adeta “dinikum dinarikum” 

Allah Resulu Buyuruyor; “Akşama kadar Müslüman, akşam kafir; akşam Müslüman, sabah kafir” olurlar.

Ashap Sordu; Ya Rasulallah, nasıl olur böyle?

“Onlar maddeyi Hakkın üstünde tutarlar, böylece kafir olurlar”

         Dünyayı saran kriz, bunalım aç kurtların köylere kadar inmesine döndü ve bir mucize daha ortaya çıktı.

Allah Resulu buyuruyor;  Öyle zaman gelir ki, kâfirler aç kurtların dağdan inip kaplara saldırdığı gibi ümmetimin üzerine saldırır ve birçoğunu öldürür. Maddi ve manevi değerlerini ellerinden alırlar.

Ashap sordu; Ya Rasulullah, O zaman islam az mı olur ki?

Allah Resulu buyurur; Hayır İslam çok olur. Ama işe yaramaz çer çöp halinde dağınık olurlar. İşte İslam’ın hali, işte dünyanın hali. Onlar maddeye tabi olurlar. Allah da onların kalplerine korku salar, diğerlerini de cesaretlendirir. Günümüz Müslüman’ı, baskı rejimi altında yaşayan Müslüman, korkusundan Yahudi ve nasaraları dost tutan Müslüman, onların hesabına çalışan Müslüman.

         Arkadaşlar! Şimdiye kadar devlet, çok ihanetler gördü ama böylesini görmedi. Mesela Çeçenistan’ı Rusya’ya yem yapanlar, Osmanlı flaması taşıyanlar, Müslüman olup da Müslümanları arkadan vuranlar, Ermenistan’a buğday, elektrik verenler, yardım edenler, İsrail’i dost meclisi ilan edenler, Haçlıları cesaretlendirip katliamlarına ortak olanlar yeni devletler kurma peşindeler. İhanetin böylesi hiç görülmedi. Bu ihanet çadırını bu millet, yakacak. Kurtuluş Savaşında olduğu gibi yeniden sesini cihana duyuracak. Bir çağı kapatıp yeni bir çağ açacak. Bozulan dünya düzenini yeniden kuracak. Kudüs’ü İslam’ın başkenti yapacak. Dünyayı adaletle yönetecek.

         Çıldır’lı Aşık Şenlik’in Rus komandolarına söylediği 93 koçaklaması olarak bilinen bir şiiri var Can sağ iken yurt vermeyiz düşmana…

         Bay Demirtaşlar, Bayan Kışanaklar,  BDP’liler, AKP’liler  Konstantin kalıntıları, Şaronlar, Masonlar şunu iyi bilmelidirler ki; biz ecdadımızdan aldığımız bu yadigarı ilelebet taşıyacağımıza söz verdik, ahdi aman eyledik. Her ne kadar oyun sizden taraf görülse de Obamalar sopa gösterse de biz tek bir Milletiz. Belki AK Partiyi satın alabilirsiniz kendinize yandaş bulabilirsiniz fakat şunu unutmayın; her zevalin bir kemali, her kemalin bir zevali vardır. Bu bir imtihan dünyası bakarsınız uyuyanlar uyanmış olur, onun için derim ki; çok iştahlanmayın kursağınızda düğümlenir. Altı yüz sene dünyayı idare etmiş ecdadın torunları var bu topraklarda öyle herkes size adada köşk vermez. Bunu bir tembih ve nasihat olarak kabul edin. Sizinle masaya oturmayabilir, öyle ya herkes AK Parti değil.

         Değerli kardeşlerim “tarih tekerrürden ibarettir”. Şunu iyi biliniz ki; her zaman Nemrutlar, Firavunlar İbrahim doğurur, Musa doğurur. Deccallar da Mehdi Resul doğurur. Bu dünyanın yeniden yapılanması için yıkılmaya ihtiyacı var. “Hayır bildiğiniz işte şer, şer bildiğiniz işte hayır vardır lakin siz bilemezsiniz”. Biz dağdan yumağı yuvarladık geliyor “gözün gördüğünü kalp inkâr etmedi”. Kalbi olan herkes bu Cihada hazır olsun. Kurt uyur düşman uyumaz.

 

Belli ki kafir dersin almamış,

Kan yiyen vampir kana doymamış,

         “Sizden öncekiler gibi yaşamadıkça cenneti mi arzularsınız”?

         Arkadaşlar! Arap baharı, Suriye derken kıvılcımlar Türkiye’ye sıçradı. Türkiye harbin içine çekiliyor. Türkiye’nin üzerine bu oyun oynanıyor. Allah yar ve yardımcımız olsun gazamız mübarek olsun. Şimdiden sonra bir mücahit gibi çalışacağım. Ta ki; Türk Milleti bağımsızlığını kazanana kadar. El Fatiha…

Allah’ın selamı üzerinize olsun.

 

HAK ve HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI

Şair Yazar Sn Dursun GÜNEŞ

93 KOÇAKLAMASI

Ehli İslam olan işitsin bilsin
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana
İsterse Uruset neki var gelsin
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana

Guşananın gılıcı geyinin donu
Gavga bulutları sardı her yanı
Doğdu goç yiğidin şan alma günü
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana

Asker olan bölüh bölüh bölünür
Sandınız mı Gars galası alınır
Boz atlar üstünde gılıç çalınır
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana

Kavga günü namert sapa yer arar
Erolan göksünü düşmana gerer
Cemi ervah biznen meydana girer
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana

Beni Asfer'dir bilin Urus'un aslı
Orman yabanisi balıhçı nesli
Hınzır sürüsüne dalıp gurt misli
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana

Hele Alosman'n görmemiş zorun
Din gayreti olan tedarik görün
At tepip baş kesin düşmanı kırın
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana

Şenlik ne durursuz atları minin
Sıyra gılıç düşman üstüne dönün
Artacahtır şanı bu Alosman'n
Can sağ iken yurt vermeniz düşmana

Aşık ŞENLİKPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2101 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın