Ak Partinin lambaları sönmüştür, bu memleketi aydınlatamaz. Türkiye’nin bekası için, hür demokrasi için, ilelebet göklerde bayrağımızı dalgalandıracak, yeniden Tevhid sancağını taşıyacak Ruh, yeni Osmanlı Ruhudur

RAHMAN ve RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA

GÜNDEME DAİR

                Arkadaşlar! Türkiye’de ve Suriye’de neler oluyor derseniz, bir evvelki yazıda (siyaset gözüyle gelinen nokta) yazdığım gibi Kuzey Irak’ta neler olduysa, Suriye’de, Türkiye’de o olmak isteniyor.  İşin acı tarafı, Ortadoğu Projesi Eş Başkanı Sayın Tayyip Bey tarafından organize edilmesi. Kürt açılımı adı altında Türkiye’de gelinen nokta Özerklik tartışmaları, Dünyada sözde soykırım yasaları ve Ermeni terör örgütünün Türkiye’den yer istemesi, Türkiye Suriye’de kim için tampon bölge istemektedir. Niye bunun için ısrarlıdır? Türkiye’nin menfaatine midir? Ortadoğu Projesi yoksa İsrail’in elini mi kuvvetlendirmektedir? Yolunu mu açmaktır? Soruyorum size, mayınlı bölgenin ısrarla İsrail’e verilmesi bunun için midir? Ortada ezilmeyen bir tek devlet İsrail kaldı. Bir Mezopotamya yaratılırsa topraklarınızda mülteci durumuna geçeceksiniz. Arkadaşlar! Bu işin şakası bile olmaz. Olmaz dediğiniz çok şey oluyor.

                Şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim. Görebildiğim o ki; böyle idareciler olduktan sonra bu kan durmaz. Çünkü kan üzerinden pazarlık.

                Kışladaki yapılanmayı hep beraber taşladık. Şöyle bir gerçek var ki; kışla yol verseydi Siyonist Kürt devleti çoktan kurulmuştu bu idareciler sayesinde. Allah’a şükrediyorum ki halen kışlada bu vatan için canını feda edecek kahramanlar var. Hepsine Teşekkür Ediyorum. Bu konuda Tayyip Bey geri adım atmaya mecbur kaldı.

                Arkadaşlar! Suriye’nin durumu malum.  Irak, Afganistan durumu malum. Eli kolu bağlı bombaların başımıza yağmasını bekleyeceğiz. Bölgede beklenen, İran ve Türkiye’nin arasında bir savaşın çıkması. Bu, kimin işine gelir dersiniz?

                Arkadaşlar! Türkiye’nin bugün dünden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Türkiye’nin yeniden yapılanmaya ihtiyacı var. Türkiye’yi düze çıkaracak bir ruha ihtiyaç var. Yoksa karanlık günler Türkiye’yi bekliyor. Ak Partinin lambaları sönmüştür, bu memleketi aydınlatamaz. Türkiye’nin bekası için, hür demokrasi için, ilelebet göklerde bayrağımızı dalgalandıracak, yeniden Tevhid sancağını taşıyacak Ruh, yeni Osmanlı Ruhudur. Sizi bu sancağın altına davet ediyorum. Kurtulun bu Ak Partiden, bu Siyonist kılıcından. Bu memleketi karanlıklara sürüklemesine müsaade etmeyin.

                Hocaefendi’den bir atak bekliyorum bu konuda. Bu vahşete son verelim. Akan kana ortak olmayalım, Has Parti Genel Başkanı Numan Bey gibi. Dünya ehli dünya ehliyle buluşur. Tabiata bakın aksi ile eşleşen yoktur. Hayvanat alemine bakarsanız bunu rahat görebilirsiniz. İnsanlar da böyledir. Herkes fıtratına uygun kimseler bulur. Biz onun için zorlanıyoruz. Osmanlıyı yeniden diriltmek kolay olmasa gerek. Yozlaşmış İslam’da, taklidi imanda, hakikati aramak, deryada cevher aramak gibi bir şey. Fakat biz ekilen tohumların bittiğine inanıyoruz. Allah nurunu tamamlayacak diyoruz. Hepinizi canı gönülden selamlıyoruz. Allah’ın selamı üzerinize olsun.

HAK ve HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI

Şair Yazar Sn. Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1408 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın