Elbette sizi sorguya çekecek bir Molla Kasım gelir. Ha Halk partisi, ha Ak Parti bir anlaşmalı kavga olduğuna inanıyorum, yoksa neden bölücü terör örgütüne bu kadar yardım ve yataklık yapsınlar

 RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

                        BİLDİRİ

Meclisin olağanüstü toplantıya çağrılması yerindedir.

            Arkadaşlar meclis olağanüstü toplanarak bölgede olağanüstü hal ilan edilmesi gerekmektedir. Durum vahametini koruyor. Bölge kontrolden çıkabilir. Bölge kontrolden çıkmadan olağanüstü hal ilan ederek bölgeyi kontrol altında tutmak gerektiğine inanıyorum. Bilakis Urfa’da çadırlara sıçrayabilir. İran askerlerinin Suriye’de hacı görünümü vermeye çalıştığı gibi, Urfa’ya gelen mürtecilerde terör örgütü çıkabilir.

            Hükümet durumun vahametini hala idrak etmiş değil, Arap baharının Türkiye’yi teğet geçeceğini, ufak sıyrıklarla atlatacağını zannediyor veya böyle istiyor olabilir. Aylardır yıllardır bölgede olanları görmemiş olamazlar. Bunun muhakkak sorgulanması gerekir. Ama nasıl MİT sorgulanamaz, Başbakan sorgulanamaz, Başbakanın etrafı sorgulanamaz, asker hiç sorgulanamaz. Elbette sizi sorguya çekecek bir Molla Kasım gelir. Ha Halk partisi, ha Ak Parti bir anlaşmalı kavga olduğuna inanıyorum,  yoksa neden bölücü terör örgütüne bu kadar yardım ve yataklık yapsınlar. Bunlar sorgulanamaz söylenmez devlet sırrı kozmik oda. Ne yani Osmanlının çöküşünü beklediğimiz gibi Türkiye’nin de çöküşünüzü bekleyeceğiz. Ne diyorsunuz arkadaşlar. Sevgiler saygılar.

HAK ve HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI

Şair Yazar Sn Dursun GÜNEŞ Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1441 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın