Bu oyunun nasıl biteceğini merak ediyor musun? Bu millet, sonunda seni lanetleyecek. Tarihin, karanlık sayfalarla doldu. Üzerine Müslüman kanı bulaştı. Senin şerrinden Allah’a sığınırım. Yezid’in dölü! Şimdi sıra kimde?

Rahman ve Rahim Olan Allahın Adıyla

Fırıldak Siyaset

         Sayın Tayyip Bey, birilerinin elinde fırıldağa döndü. Kendisinin çok akıllı, bu insanların ise enayi, aptal olduğunu zannediyor. Her şeye rağmen sana gönül vermiş bu insanları, tenzih ederim. Sen ve ekibin, Müslüman olduğunuzu iddia ediyorsunuz. Terörden yana olmadığınızı söylüyorsunuz. Şu karelere cevap verin. Afganistan işgal olurken siz neredeydiniz? Kimin yanındaydınız? Pakistan vurulurken kimin yanındasınız? Irak’a ikinci tezkereyi çıkaran, haçlılara yol açan, yardım, yataklık yapan, Irak’ın bombalanmasında, bu kadar insanın terör devletleri tarafından şehit edilmesinde, Lübnan’ın bombalanmasında, Libya’da Müslümanların hunharca, kalleşçe bombalanmasında sen neredeydin? Suriye’de ne yapmaktasın? Kim için koridor açmaya çalışmaktasın Tayyip Bey? Kan üzerinden hesap yapmaktasın. Mayınlı bölgeyi neden İsrail’e vermek istediğin şimdi daha iyi anlaşılmaktadır. Dün ne idin, bugün ne oldun? Dün nerede idin, bugün neredesin? Akşam başka, sabah başka. Dünya menfaatini, Hak’tan üstün tutar bir hale geldiniz. Bu oyunun nasıl biteceğini merak ediyor musun? Bu millet, sonunda seni lanetleyecek. Tarihin, karanlık sayfalarla doldu. Üzerine Müslüman kanı bulaştı. Senin şerrinden Allah’a sığınırım. Yezid’in dölü! Şimdi sıra kimde?

Arkadaşlar

Güneş doğmuş bakın şafak atıyor
Ali Haydar çıkmış metah satıyor
Avrupa, Amerika, Rus batıyor
Ezeli yazılmış kaderi böyle
 
Toprak fışkırmaya başladı,
Toprak konuşmaya başladı,
Toprak ağlamaya başladı. 
Kalleş ayakta sen ne yatıyorsun?
Bizleri aldatan bizden değildir.
Kalleş ayakta sen yatıyor musun?
 
Bak sonu ne oldu Hüsnü Mübarek
Bahar seli gibi iman bir yürek
Hedef  belli oldu tarif ne gerek
Haçlılar ayakta yatıyor musun?
 
 
Utan ecdadından hey nesli bozuk
Adın Alpaslan şanına yazık
Yetmedi mi sana attığı kazık
Horasan ayakta yatıyor musun?
 
Bu aşkın membaı hile kaldırmaz
Kaptanı hak olan gemi batırmaz
Ali Haydar askerin yatırmaz
Aslanlar ayakta yatıyor musun?

 

Arkadaş! Hak belli hakikat belli. Daha ne bekliyorsunuz? Neden oyalanıyorsunuz, başka yerlerde ışık arıyorsunuz? Sizin gerçek dostunuz Hak’tır.

Sevgiler, Saygılar.

 

HAK PARTİ GENEL BAŞKANI

DURSUN GÜNEŞ  

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   769 kez okundu

Yorumlar

     05/09/2012 17:17

24.01.2012 tarihinde Sn. Erdoğan, "Irak'ta bir mezhep çatışmasının ortaya çıkmasına sebep olanlar, kardeşin kardeşi katletmesine zemin hazırlayanlar; tıpkı Kerbela'da Peygamber torununu kanını akıtan Yezid gibi tarihin sayfalarında bir kara leke olarak kazınırlar. İster Sünni, ister Şii, ister Kürt, Arap, Türkmen olsun; kim ki kardeşine silah doğrultuyor, kim ki ibadet eden kardeşini katlediyorsa o Yezid'in izindedir" diye konuşmuştu görünen o ki kendiyle çelişen bir Başbakan var ortada
Misafir - Ahsen