BBP öncülüğünde yapılan “teröre lanet” mitingini destekliyoruz ve Terörü Lanetliyoruz. Bu mitingi yapanlara da teşekkür ediyoruz.

BBP öncülüğünde yapılan “teröre lanet” mitingini destekliyoruz ve Terörü Lanetliyoruz. Bu mitingi yapanlara da teşekkür ediyoruz.

Gönül isterdi ki; tüm kurum ve kuruluşlar Tandoğan’da olduğu gibi ülkenin her bir ilinde, Türk Bayrakları ellerinde bir insan seli halinde tek yürek olarak, terörü, teröre yardım ve yataklık yapanları, terörü meclise koyanları, terör ile masaya oturanları, teröre ihale yapanları, terörü destekleyen basını ve yazarları Lanetlemelerini çok isterdim. ? Onun için Terörü, Teröre yardım ve yataklık yapan herkesi, Büyük Ortadoğu Projesi Eş Başkanını Lanetliyoruz.

Ne var ki terörü büyüten devlet ve hükümetler olmuştur. Üst üste teröre gelen aflar ve sağlanan imkânlar,  AKP Hükümetinde ayyuka ulaşmış meclis koridorlarında beraber yürümüşler, “Kürdistan” projesini beraber geliştirmişler,  Dışişleri Bakanı Ahmet DAVUTOĞLU’nun Erbil ziyareti Kürt aşiretleri ve Barzani ile yaptıkları toplantılar bariz bir şekilde ortada görülmektedir. Yüzde elli potansiyele sahip AKP içerisinde terörün kolay kolay hareket edebileceğini hiç zannetmiyorum. AKP’nin devlet ihalelerine varana kadar, kaçakçılığa kadar, her şeyden haberinin olduğunu biliyoruz, Uludere’de ortaya çıktığı gibi.

Kim bunlar? Sıradan masum vatandaşlar mı? Terör bağlantılı kaçakçılar mı?

Sevgiler Saygılar

HAK PARTİ GENEL BAŞKANI

Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1705 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın