Yüzde elli Müslümanların oyları ile iktidara gelen Ak Parti, Süleyman Demirel’den daha mason, daha laik, daha korkak, daha tutarsız, daha çaresiz.

Rahman ve Rahim olan Allah’ın Adıyla

                     SAVAŞ BAŞLIYOR

Haçlıların topyekûn Ümmeti Muhammed’in üzerine başlattıkları haçlı seferleri, başka bir boyut kazandı. Laik olan Türk Devleti, İslam’a karşı haçlıların safında yer aldı. Bir İslam baharı başlatılarak, bütün İslam devletleri çökertildi. Demokrasi, Laiklik adı altında sürdürülen bu savaş, korkunç patlamalara yol açtı ve dinamitler Türkiye’ye yerleştirildi. Türkiye, dinamit üzerinde. Laik devlet yapısı, buna göz yumuyor. Yüzde elli Müslümanların oyları ile iktidara gelen Ak Parti, Süleyman Demirel’den daha mason, daha laik, daha korkak, daha tutarsız, daha çaresiz.

Emir, komuta altına alınan robot gibi yürütülen haçlı icadı haline gelen bu insan, bu millete ihanet ediyor. İçi başka, dışı başka ikiyüzlü olan bu insan, İslam’ı kullanarak İslam’ı vuruyor. Kato Dağı’na bölücü terör örgütünün bayrak açmasına müsaade ediyor. “ Terör örgütünün Hakkari’ye, Şemdinli’ye, Kato Dağı eteklerine yerleştiğinden haberim yok” diyor. İki bine yakın terörist, bu bölgeye melekler vasıtası ile mi indirildi? Sekiz aydır, bu işgal yapılırken neredeydin?  

Ben seni, Kandil Dağ’ına çıkamadığın gün tanıdım.

Ben seni, Filistin vurulduğu gün tanıdım.

Ben seni, Çeçen Mücahitlerin şehit olduğu gün tanıdım.

Ben seni, Libya’yı vurduğun gün tanıdım.

Ben seni, BDP’ lilerle masaya oturduğun gün tanıdım.

Ben seni, zinayı serbest bıraktığın gün tanıdım.

Ben seni, Kuzey Irak’ta terör devletinin dostu olarak tanıdım.

Ben seni, Ortadoğu Projesi’nin eş başkanı olarak tanıdım.

Bu projeyi uygulamada azami hassasiyet gösteren sadık şövalye olarak tanıdım.

 

Senin Suriye’ye saldırman, bu projenin gereği değil mi? Sen, Arz-ı Mevut çocuğusun. Ben öyle görüyorum ve iftira etmiyorum, seni artık sevmiyorum. Sattın bizi. Gölge düşürdün üstümüze.

Tayyip! Sen İslam’ı tanımadığın gibi, Müslüman olamadığın gibi, bu millet de seni tanımadı, ama tanıyacak! Bu ayet, sözlerime delil olarak yeter. “ Allah'a ve ahiret gününe iman eden hiçbir topluluğu, Allah ve peygamberi ile sınır yarışına kalkışan kimselerle sevişir bulmazsın; velev ki babaları veya oğulları veya kardeşleri veya yakınları, akrabaları olsalar bile. İşte Allah, öyle kimseleri sevmeyen bir topluluğun kalplerine imanı yazmış ve kendilerini katından bir ruh-irfan nuru ile desteklemiştir. Onları, altından ırmaklar akan cennetlere koyacak, içlerinde ebedi olarak kalacaklardır. Öyle ki; Allah onlardan hoşnut, onlar Allah’tan hoşnut! İşte onlar Allah’ın taraftarlarıdır. Uyanık ol ki, ancak Allah’ın taraftarları hep kurtuluşa erenlerdir.” ( Mücadele süresi 22 )

İSLAM BU! MÜMİN BU! İMAN BU!

Yine Efendimiz (sav.): “ Ahir zamanda ümmetimin başına, sultanlardan şiddetli belalar gelir.

                                                     SEN DE BUSUN!

Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun.

HAK PARTİ GENEL BAŞKANI
Sn. Dursun GÜNEŞ     


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1992 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın