AK Parti, Arzu Mevud planını hayata geçirmek için BDP ile masaya oturmuş ancak Kürt halkının sorunlarını çözmek için değil, Güneydoğuyu BDP ye vermek için anlaşmıştır. Devam eden bu süreç içerisinde İsrail, Arzu Mevud ve Ermeni Kürt Devleti kurulmuş

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak amacıyla Sivas’a gelen Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş, Sivas Aşıklar Fasıl Heyeti Derneğinin Atatürk Kültür Merkezinde düzenlediği Kardeşlik Gecesine katılmasının ardından Bizim Sivas Gazetesine yaptığı açıklamada hükümeti İmralı’ya çıkarma yapmakla eleştirerek,

 “Bu sözlerim yanlış anlaşılmasın. Bu hareket İmralı’yı fethetmek için değil, İmralı’ya teslim olmak içindir" dedi. Güneş, "artık bunlar oyun havası eşliğinde oynamaya başladılar" şeklinde konuştu. Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Güneş, "2004 yılında yol haritasında terör sorununu eline almış olan AK Parti, güneydoğu sorununu çözmek için Kürt açılımı dahil olmak üzere bir türlü bu açılım planının içini dolduramamıştı, ama mesele şimdi anlaşılmıştır.

 

AK Parti, Arzu Mevud planını hayata geçirmek için BDP ile masaya oturmuş, ancak Kürt halkının sorunlarını çözmek için değil, Güneydoğuyu BDP ye vermek için anlaşmıştır. Devam eden bu süreç içerisinde İsrail, Arzu Mevud ve Ermeni Kürt Devleti kurulmuş olacaktır.  Sayın Başbakan taşeronluğu eline almış ve saltanat uğruna halkına ihanet içerisindedir.  Eğer ömürleri kifayet ederse.

Hak ve Hakikat Partisi; ta başından beri gözlemlediği, tefekkür ettiği sözlerin ve tespitlerin bu gün için tek tek ortaya çıktığı görülmüştür”dedi.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI

SN. DURSUN GÜNEŞ

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2013 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın