Namuslu insan, namusunu korumak zorundadır. Müslüman insan dinini, imanını, kitabını, aklını, vatanını, milletini, devletin bölünmez bütünlüğünü korumak zorundadırRAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH'IN ADIYLA
   Tayyip Bey, millete bal, şeker dağıtıyor. “Çok güzel şeyler olacak. Siz yeter ki bize güvenin.” diyor. Halktan güven istiyor.
   Namuslu insan, namusunu korumak zorundadır. Müslüman insan dinini, imanını, kitabını, aklını, vatanını, milletini, devletin bölünmez bütünlüğünü korumak zorundadır.
   Müslüman’ı bir bütün olarak ele alacak olursak; akşamın başka, sabahın başka, yorganın kirli, ellerin kanlı, yalan üzerine bina kurmuşsun. Dün terörü asmaya çalışan Tayyip, bugün bal şeker olmuşsun. Bunun hangisi doğru? Suriye’ye yaptığın gibi. Müslüman düşmanı
İngiliz şövalyesi gibi, şeyh gibi. Seni, bu millet Müslüman biliyor. Seni, Osmanlı olarak tanıyor. Taliban olarak tanıyor. Bu iki ipte nasıl oynuyorsun? Bizi aldatan, bizden değildir. Bugün fırsatın var ama. Bu adamlar senin ipini çekiyor. Yakanı kurtar. Silkele bu insanları. YAPABİLİRSİN. Kurtul,Türkiye kurtulsun. Bu işin sonunu düşünmek istemiyorum.


Kapının önü çamur, kapıya çıkamıyorum. 
Yüzüne bakamıyorum, iyilikler kaybolmuş.
Hey vah Tayyip ölmüş, Tayyip ölmüş. 
Gülüm sararmış, solmuş Hey vah, Hey vah.


HAK PARTİ GENEL BAŞKANI
SN. DURSUN GÜNEŞ


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2061 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın