Kurtuluş Savaşı başlatmaya mecbur olacağız. Yeniden şahlanacağız. Terör belasından, masonlardan kurtulacağız ve yeniden bir çağ kapatıp, yeni bir çağ açacağız. Yaşasın Türkiye! Yaşasın Türk milleti!

    Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adı İle Başlarım
                                  ARANAN ADAM
   Bugün, meclisin fotoğrafını seyreyledim. Gördüğüm manzara, içler acısı. Ak Parti, terör örgütü PKK ile beraber. Halk partisi CHP, MHP, terör örgütü, İşçi Partisi, Ergenekon örgütü ile beraber aynı karede görülüyorlar. Bu terör örgütü partiler, İslam’a karşı bir noktada birleşiyorlar. Taşeron olan bu partiler, teröre hizmet eden bu partiler, aldıkları görev doğrultusunda yazılmış olan senaryoyu oynarken Türk milletinin gözüne baka baka yalan söylemekten utanmıyorlar. Deccalın avaneleri, çıkarmış oldukları Akil adamları ile yapmak istedikleri ihanetlerine kılıf hazırlıyorlar. Fakat hevesleri kursaklarında kalacak! Arzu mevut yok olacak! 
   Bu sene birçok olaylara şahit olacağız. Kurtuluş Savaşı başlatmaya mecbur olacağız. Yeniden şahlanacağız. Terör belasından, masonlardan kurtulacağız ve yeniden bir çağ kapatıp, yeni bir çağ açacağız. Yaşasın Türkiye! Yaşasın Türk milleti! Türk topraklarında yaşayan karınca da olsa, onu incitmekten hayâ ederiz! Eğer vatan yaşatmaksa, bin canı feda ederiz! Bu, böyle biline arzu mevut çocukları!

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı
Araştırmacı Şair ve Yazar 
Sayın Dursun GÜNEŞ

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1770 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın