GÖNÜL VEREN BÜTÜN KARDEŞLERİMİZİN DİKKATİNE

   Kıymetli kardeşlerimiz, gönüldaşlarımız;

   Genel Başkanımız tarafından yapılan ilan neticesinde kardeşlerimizde meydana gelen çoşkuya memnun ve müteşekkiriz. Aşk ile yapılan her iş neticeye ulaşır. Allah cümlenizden razı olsun.

   Umuma açık yapılan bu ilan neticesinde kötü niyetli bazı provakatörlerin yada durumdan başka manalar, olaylar çıkarma niyetinde olan kişi yada grupların aramıza karışmaları veya tahrik edici eylemler içine girmeleri mümkündür. 

   Biz dost bağında bir çiçeğin dahi ayaklar altında kalmasını istemeyiz. Maksadımız ne olay çıkarmak ne de bir kargaşaya sebep olmaktır. Son günlerde yaşanan olaylar neticesinde zaten gerilen ve kutuplaşan milletimizin    menfaatine ters düşecek bir kıvılcıma biz sebep olmayacağız.

   Hak ve Hakikat Partisi mensupları yara açmaya değil yaraya merhem olmaya kendisini adamış gönül insanlarıdır. 

   Sizlerden  Cuma Günü Fatih Camii'nde bir araya gelip, edep ve erkana uygun şekilde davranmanız ve yetkili kişilerin vereceği talimatlara uygun şekilde hareket etmeniz beklenmektedir. Taşkınlıklara yer verilmemelidir.

   Genel Başkanımız Muhammed Ali Dursun GÜNEŞ "bizi "HAL" tutar kaldırır, eylem ve söylemler değil" buyurmaktadır.   

   Genel Başkan bilgisi ile verilen bu mesaja uygun, bize yakışır şekilde hareket edeceğinizi biliyoruz. Allah (c.c.) yar ve yardımcımız olsun...

Genel Başkan adına - Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Bülent GÜNEŞ
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1711 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın