Kapı kapı dolaşıp sizleri uyardım. Eğer bu çağrıma sessiz, duyarsız kalırsanız Allah-ü Teala bu fırsatlıda elinizden alır! Güneşinizi karartır önünüzü göremez çıkış yolu bulamazsınız. Lut kavmine çevirir sizi.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLRIM.                                                                  Kader yolu üzerine yol kesen fırkalar.

 114-NAS

1 - De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,

2 - İnsanların hükümdârına,

3 - İnsanların ilâhına,

4 - O sinsi vesvesecinin şerrinden.

5 - O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.

6 - Gerek cinlerden, gerek insanlardan.

İnsanoğlu zayıf yaratılmıştır, onu mükemmel yapan ise ruhtur.  İnsanoğlu onun için anlaşılmaz bir muammadır. İnsanoğlu nasıl beli olur? Bir menfaat karşısında eğilmiyorsa, zalimin karşısında doğruları söyleyebiliyorsa, TAKVA elbisesi giyinmiş hiç kimseden korkmuyorsa, bu insan ruh sahibidir. Akşam başka sabah başka ahdine vefa göstermeyen, konuştuğu zaman yalan söyleyen, zalime boyun eğen insanın yüzüne tükür. Doksan dokuz esma virdi olsada inanma içi başka dışı başkadır.

Herkes Fırka-i Naciye olduğunu söylüyor. Allah indinde din İslam’dır İslam’ın anayasası Kur-an’dır. Kur-an Allah’ın (c.c.) kelamıdır. Allah’ın (c.c.) hükmüne mugayir yol tutanın yolu sarpa uğramıştır. Bu sapmalar şu hadisi şerifin ışığında şekillenmiş görülmektedir; Resulü Ekrem (s.a.v ) Efendimiz “Zaman gelir Ümmetim yetmiş iki fırkaya ayrılır yetmiş ikilide helak olur ancak Fırka-i Naciye kurtuldu” buymuştur. Bu Fırka-i Naciye olmayan fırkalar yol kesici fırkalardır.

“Zamanın imamına biat etmeyen cehalette ölmüş gibidir.”

Güneş batıdan doğduktan sonra yapacak biatinizin hükmü olmayacaktır!

    114-NAS

1 - De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,

2 - İnsanların hükümdârına,

3 - İnsanların ilâhına,

4 - O sinsi vesvesecinin şerrinden.

5 - O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.

6 - Gerek cinlerden, gerek insanlardan.

“…Her hangi bir meselede anlaşmazlığa düşerseniz o meseleyi Allah (c.c.) ve Resulü’ne götürün.” (Nisa 59)

Hiçbir kimse yoktur ki şeytana cine uğramasın. O çok aldatıcı sizi aldatmasın, nefsinize mağrur yapmasın gelin konuşalım. Meydan istiyorum!!! Hakikat ortaya çıksın! Herkes hurcunu silkelesin,  kimin ne taşıdığına bir bakalım!

Gönlüm terazi burcunda aşkın yayını çekiyor. Gamzelerim ok olmuş yaya diziliyor.  Süleyman bel kızı sesliyor, üzerimde bulutlar, rahmetin yağmasını bekliyor. Terazi burcundan ok fırlamadan, yara almadan,  yaralanmadan biat eyle. Kader… Her ne kadarda yolun üstüne engel konsada, aşkın mızrağı çuvala sığmıyor.

Osman Gazi evvela beyliklerin üzerine yürüdü. Beylikleri ortadan kaldırdı, Osmanlı imparatorluğu’ nu kurdu. Sancak beyleri, aşkın peşrevi olmaz. Ne çıkarsa bahtınıza.  Ümmet olmak zamanıdır.  Hasırın üzerine yatmak kolaydır. Ümmet-i Muhammed kan ağlıyor, sen hala zevki sefadasın. İhvanı yontmaktasın. Sen ne zaman ümmet olacaksın, ümmetin derdine bakacaksın. Görmüyor musun dünyada olanları? Kargalar gözlerini oyacak, rahatını bozacak bütün değerlerine el koyacak. Seni kırıyorum, incitiyorum, beklide senden erken uyandığımdandır, uyan artık!!! Felak ve Nası oku uyan doğrul artık.

Terör ile Ak Parti işbirliği içersinde uzlaşma arıyorlar. Bazı konularda uzlaşıyorlarda . Müslümanlara ne oluyor da ümmet olamıyor, hiçbir konuda anlaşamıyorlar. Küfür bir millet karşımızda duruyor,  her koldan İslama saldırıyor.  İslam halen  çer çöp halinde, hiçbir kimse rahatının bozulmasını istemiyor.

Kapı kapı dolaşıp sizleri uyardım. Eğer bu çağrıma sessiz, duyarsız kalırsanız Allah-ü Teala bu fırsatlıda elinizden alır!  Güneşinizi karartır önünüzü göremez çıkış yolu bulamazsınız. Lut kavmine çevirir sizi. Ahlaken çökmüş bu ülkede bazı işler yolunda gidiyorsa nuru rahmanın hale bu ülkede dostlarının oluşundandır. Kim bilir belki yarın belki yarından daha yakın bekliyor.

Kardeşlerim bu irade Allah-ü Teala’nın iradesi. Cüzi irade ile bu işi çözemezsiniz. Bu kanı durduramazsınız, barış yapamazsınız. Bunlar kan ile beslenen vampirler. Kanın durmasını isteyen kim? Barışı isteyen kim? Bunlar taşeron firma. Maksat kamuoyunun gözünü boyamak arz-u mevud’u kurmak . Büyük Ortadoğu Projesi; bu bir ihanet projesi!!! İhanet! İhanet! İhanet!!!  Bu ihanet projesini bozacak, orta doğuyu istikrara kavuşturacak aslanlara ihtiyaç var. Allah’ın (c.c.)  askeri olmak isteyen Ali’yi kendisine rehber etmek isteyen herkesi Seyit İmam Ali Mehdi Resul adına davet ediyorum!!!        Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1958 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın