Barış surecinde kurarları belirleyemeyen Sayın Tayyip Erdoğan ve hükümeti aradan çekilsin. Biz bu işi çözeriz bu çözülmeyecek bir mesele değil, amma yürek ister. Bu mesele Kanuni ister Yavuz ister.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

                ÇÖZÜM

Barış surecinde kurarları belirleyemeyen Sayın Tayyip Erdoğan ve hükümeti aradan çekilsin. Biz bu işi çözeriz bu çözülmeyecek bir mesele değil, amma yürek ister. Bu mesele Kanuni ister Yavuz ister. Aynayı kendine tut bak ki sen kimsin? Yavuz olmadığın muhakkak. Bu mesele teröre sorulmaz, danışılmaz, terör kural koyamaz. Emredemezseniz emir almak zorunda kalırsınız. Korkak kaptan gemisini batırır. Durum acık ortada; kaptan gemiyi batırmak üzere. Kaptan zehirlenmiş, aklıselim düşünemiyor. Derhal bakıma alınmalı, kaptan değişmeli, Türkiye yoluna devam etmelidir. Bu sancılı dönemden bir an evvel kurtulmalı, gemi selamet yurduna varmalıdır. Biz Hak Parti olarak ay ışığında yürüyoruz. Ne çamura bulaştık, nede karanlıkta kaldık. Belki geç kaldık amma Allah’a (c.c.) hamd olsun yolumuzu şaşırmadık, satılmadık. Yürüyüşümüzü bozmadık. Bize yakışanı yaptık. Şimdi vatan bizden vazife bekler, kalkın aslanlarım kalkın ayağa!!!

Ermeni mezalim kolbaşı derken

Yanında yetişen bir çıban çıktı

Belki bu sözlerim daha da erken

Kars’a Ardahan’a bir sahip çıktı

 

         Ol Yavuz Sultan’ı öldüren çıban

         Aşığına tesir eyledi hubban

         Adalet sağladı bak bir nevcivan

         Bu yurda bu yerden bir çoban çıktı

 

Arabî farızi hükmü elinde

Ayet el kürsüyü söyler dilinde

Bu âlemi ervah bezme bezmende

Mülküne Süleyman ol Subhan çıktı

 

        Zebur um dav uta geldim açıldım

        Bahattin Veled’e göre biçildim

        Erler meydanına girdim seçildim

        Âli-yi Mürteza bir aslan çıktı


Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı
Hz. Muhammed Ali Mehdi Resul adına...Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1326 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın