Ey insanlar üzerinize melekler dikildi pervaz ediyor.Bütün Müslümanlar kan ağlıyor. Her gün yeni birisi ekleniyor bu kana. Bu kanı durdurun! Zalimden yana olmayın, zalime fırsat vermeyin. Gözü dönmüş canilere sebebiyet vermeyin. Yeni Kerbela’lar ...

RAHMAN VEVE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

 

AB TERÖRÜ TAYYİP’TEN NE İSTİYOR?

        Orta doğu projesi neyi içeriyor ne yapılmak isteniyor. Bana göre dünya kabuk değiştiriyor, kendisini yeniliyor yılan misali rüzgârlar böyle esiyor. AB ve ABD‘ nin başlaştığı “barış demokrasi” adına yapılan gizli oyun. Hak çabasına bakalım. “Sizin yaşantınıza halinize göre başınıza idareciler melikler seçerim, sizlere ya iyilik ederler yâda zülüm ederler. iyilikte bulunması benim sizden hoşnut oluşumun bir semeresidir. İdarecilerin sizlere zülüm edişi ise sizden hoşnut olmadığımın bir semeresidir.” Hz. Allah (c.c.) kullarına şöyle emreylemiştir; Maide-8; “Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz. Bir kavme olan kininiz, sizi adaletsizliğe sevk etmesin. Adaletli olun, çünkü o, takvaya daha yakındır. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan haberdardır.” Ey iman edenler Allah için hakkı ayakta tutun. Sizi hakka çağırandan daha güzel sözlü kim ola bilir, hakkı bırakıpta batıla uymayın. Bütün güzelliklerinizi kaybedersiniz. Hem size ne oluyor da bunca uyarılara rağmen kardeşlerinizin arasını düzeltmek yerine onları ateşliyorsunuz. Herkim Müslüman kardeşini kasten öldürürse ve ya ölümüne sebebiyet verirse cehennemde yerini hazırlamış olur. Sizin hiç biriniz günahsız değilsiniz günahsız olsanız Hz. Allah (c.c.) sizleri helak eder yerine yeni bir kavim yaratırda ona baş eğen itaat edenler olurlar. Allah esirgeyen ve bağışlayandır… Allah’ın (c.c.) ihsanı geniştir. İnsan Adem olmalı, hatasını bilip tövbe kapısına yönelmelidir. KARDEŞLERİNİ AF EDEN YUSUFU DÜŞÜNÜN! İnsan af edici olmalı Hz. Hamza’yı şehit eden Vahşi’yi af eden peygamber gibi. Evet bu barış ortamında gerçek barışı bizde istiyor ve dua ediyoruz. Ne var ki, onlar aman kapısında değiller. Aksine dayatma kapısındalar. Onlara ait olmayanı istiyorlar. Tayyib’i istiyorla. Tayyib’i karancığa çekmeye çalışıyorlar. Halktan koparmak peşindeler. Kurt kapanı... Bundan sonrası Tayib’in yolu yok artık, uzatmaları oynuyorlar. Her ne kadar bedel ödese de sona yaklaştı. Bir tarafta teröre ve AB ye verilmiş söz. Bitarafta ise Türk Milleti ve yassıada. Türkiye’nin üstüne gölge düştü. Sonu hayırlı, hayırda şer şerde hayır vardır bilemesiniz.

Ey insanlar üzerinize melekler dikildi pervaz ediyor.Bütün Müslümanlar kan ağlıyor. Her gün yeni birisi ekleniyor bu kana. Bu kanı durdurun! Zalimden yana olmayın, zalime fırsat vermeyin. Gözü dönmüş canilere sebebiyet vermeyin. Yeni Kerbela’lar üretmeyin. Kimsenin malına mülküne yurduna göz dikmeyin. Bir millete olan hin çınız sizi adaletsizliğe sürüklemesin. Allahtan korkun hakkı titizlikle ayakta tutun. Karda gez izini belli ettirme. Baharda çiçeklerin açmasını bekle… Selamünaleyküm Allah’a (c.c.) emanet olun. Rabbin şimşiri Hüda Ali Mürteza gavsı ceylan. 

Hz. Muhammed Ali Mehdi Resul adına…

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1700 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın