Neden, neden konuşmuyorsunuz? Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır. Söz konusu vatan ise, vatanın bakası ise ben konuşurum, her ne kadar basın bizi duyurmak istemese de duyura bildiğimiz kadar hakkı haykıracağız ve bu oyunu bozacağız!!!

    RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH (C.C) ADIYLA BAŞLARIM

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN ESSELATU VESELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VESELLİM ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN

             


                                 
ÇÖL RÜZGARI

         ALLAH-U TEALA. C.C. hepimize sabr-ı celil ihsan eylesin. Gönlümüz istiyor ki Allah’ın (c.c.) Kuran’ına uyup necat bulalım. Bunu böyle söyleyince kökten dinci diyor, yol kesiyorlar. Arzın üzerinde Allah’ın (c.c.) hâkimiyetini istemiyorlar. Bir şekilde tesviye ediyorlar. Radikal islama karşı savaş ve bu savaş nereye kadar bilinmiyor. Radikal İslam denen ,Allah’ın (c.c.) emrini tutup nehiyden kaçan, islami yaşamaya çalışan müslümanlar müslümanlığın özünü oluşturanlar, Kuran’ın hâkimiyetinden dışarıya çıkmayanlar veya Kuran’ın hâkimiyetini arayanlardır. Bunlar terör listesinde ve terör ise, haklı gerekçeleri var sayılan İslam düşmanları. Türkiye üzerine baskı kurdukları bölücü terör terör olmaktan çıkarılmış. Türkiye’de yer sahibi vatan sahibi oldukları ima edilerek haklı gerekçe gösterilmiş. Türk Devleti ve Hükümeti de bunu kabul etmiş. Türk halkına şunu demeye çalışıyorlar; “burası asıl Kürdistan’dı biz burayı işkâl ettik. Şimdi ise hak sahiplerine teslim ediyoruz.” Vakıflar yasasını çıkarıp binlerce Ermeni’ye diyet ödedikleri gibi, bu yasada daha genişletilmiş şeklidir. Türkiye ihale oluyor ve soruyorlar ne dersiniz? “Akil adamlar” ile de nabız yokluyorlar. Ak Parti toptan “evet söz padişahımızındır” diyor. Yazarlar çizerler şahın kapısında kuldur ne desinler. Muhalefet fikir üretemiyor ve sultana karşı gözleri hep pastada alınmış satılmış pekte umurlarında değil zaten. Kılıçdaroğlu’nun akrabaları CHP’den töreme CHP de onlardan töreme.

Doğacak sonuçları düşünülmeden atılmış bir adım. Nasıl böyle bir hak iddia edebilirsiniz? Türkiye bu kadar şehit vermişken Çanakkale’ye geçilmez derken, Ermeni bölücü teröre Diyarbakır geçilirimi sandınız!!! Sizin aklınızdan sorununuz var. Bu korku niye? Neden korkuyorsunuz? Neden, neden konuşmuyorsunuz?  Haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytandır. Söz konusu vatan ise, vatanın bakası ise ben konuşurum, her ne kadar basın bizi duyurmak istemese de duyura bildiğimiz kadar hakkı haykıracağız ve bu oyunu bozacağız!!!

Ey insanlar Tayyip Bey’in iki bin dörtte yapmış olduğu konuşmaları ve yol haritası…

''Kürt sorunu''nun bu milletin bir parçasının değil, hepsinin sorunu olduğunu bildirerek, ''Bu ülkeyi kuranların bize miras bıraktığı temel prensipler ve cumhuriyet ilkesi, Anayasal düzen dahilinde her sorunu daha çok demokrasi, daha çok vatandaşlık hukuku, daha çok refahla çözeceğiz. Bu anlayışla çözüyoruz ve çözeceğiz de...'' Ve 2005 Diyarbakır konuşmasında ; “Her ülkede geçmişte hatalar yapılmıştır. Her ülke geçmişinde zor günler yaşamıştır. Türkiye gibi büyük bir devlet ve güçlü ülkede pekçik zorluğun harmanından geçerek bugünlere geldik. O nedenle geçmişte yapılan hataları yok saymak büyük devletlere asla yakışmaz. Büyük devlet, güçlü millet kendisi ile yüzleşerek, hatalarını ve günahlarını masaya yatırarak geleceğe yürüme güvenine sahip millet ve devlettir. İktidarımız bu bilinçle ülkede hizmete soyunmuştur. Ben milletimin ve devletimin öz güvenine, tarih bilincine ve coğrafya şuuruna inanan bir kadronun Başbakanı olarak huzurunuzdayım.”

 

Ak parti sandıktan çıktı çıkmasına ya, hükümet de oldu olmasına ya, askeri vesayetten kurtuldu kurtulmasına ya, diyeti büyük oldu. İster kabul edin ister etmeyin, Ak Parti diyet ödüyor, korkunun bedeli. Sevgiler saygılar.
HAK ADINA HAK VE HAKİKAT PARTİSİ 
GENEL BAŞKANI
ŞAİR YAZAR  DURSUN GÜNEŞ

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   982 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın