Ey insanlar her ne yaparsanız yapın İsrail’i koruyamayacak ve kurtaramayacaksınız İsrail yok olacak!!! Süleyman şehri Kudüs, Süleyman varisi tarafından fetholacak. Süleyman yeniden tahta oturacak ve dünyaya hâkim olacak.

            RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

            Elhamdülillahi rabbil alemin essalatu vesselamu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi vesellim. Allahın selamı üzerinize olsun.

            Ey insanlar bu günleriniz ve aylarınız gelip geçicidir, ya çıkar yada batarsınız. Her ne yaparsanız yapın muhakkak ki herkes yaptığından dolayı hesaba çekilecektir. Sizleri doğuran analara ne demeli ? Olayın her ne tarafından bakarsanız bakın, bu yaptıklarınız İslama zulümdür. Belli ki sizler Yahudi ve Nasaraların hamuru ile yoğrulmuşsunuz.  Annenize bir sorun!

         Ey insanlar her ne yaparsanız yapın İsrail’i koruyamayacak ve kurtaramayacaksınız İsrail yok olacak!!!  Süleyman şehri Kudüs, Süleyman varisi tarafından fetholacak. Süleyman yeniden tahta oturacak ve dünyaya hâkim olacak. Böylece bir çağı kapatıp yeni bir çağ açacak.  “Sen onların milletlerine tabi olmadıkça ne yahudiler, ne de hıristiyanlar senden asla hoşnud ve razı olmayacaklar. De ki, gerçekten de Allah'ın hidayeti, hidayetin ta kendisidir. Şânım hakkı için, sana vahiyle gelen bu kadar bilgiden sonra, kalkıp da onların arzu ve heveslerine uyacak olursan, sana Allah'dan ne bir dost bulunur, ne de bir yardımcı.” (Bakara Suresi – 120)

 Hz. Mehdi Resul adına İmam Ali.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1140 kez okundu

Yorumlar

dua     07/09/2013 13:05

Allahım bize İslamı Hak Yolunu İmam Mehdi Muhammed Ali a.s. 'ı nasip ettiğin için Sana Hamdolsun Şükürler olsun Hepimiz Yoluna feda oluruz İNŞALLAH Kıymetli kardeşlerin sizede Canı gönülden selamlar A.E.O.
Misafir - yokluk