Bütün cemaat liderlerine sesleniyorum; artık ümmet olmak zamanıdır! Hırslarınıza kapılmayın. Bizi taşlayın amma yanlış yapmayın.

 

            Rahman ve rahim olan Allahın adıyla başlarım

            Elhamdulillahi rabbil âlemin essalatü vesselamu ala seyidina Muhammend’in ve alihi ve sabihi Veysellim.

Allah’ın (c.c.) selamı üzerinize olsun.

            Elif lam mim. Elif lam mim. Elif lam mim. Elif lam mim. Elif lam mim. Elif lam mim. Elif lam mim.

         Arkadaşlar merhaba… Birçok zamandır aranızda yoktum, yeniden aranıza döndüm. Vuslat yolculuğu kolay olmuyor. Doksanda vazife aldım, mürşit olarak irşada başladım. Birçok mürşide vardım, kamaleti bulamadım. Dikkat edin arkadaşlar, seyyah oldum dolandım, her kime vardımsa herkes, “Allah” olmuş kul bulamadım. Ve kul olmaya çalıştım. Baktım ki kullukta noksanım çok, kula yapıştım ve kulda Allah’ı (c.c.) buldum. Baktım ki bunların “Allah” lığı Nemrut’ luk muş. Onun için meydana çıkamadım. Şimdi ise ak ile karayı seçer olduk. Nefsimizi rabbimizi bildik, kulluğun hikmetini anladık. Anladık ki; kul olmadan sultan olunmazmış. Mescit kurulmadan mihrap yapılmazmış, vesvese gitmeden namaz namaz olmaz imiş. Namazı miraç yapmadan hak bulunmaz imiş. Hakkı bulmadan kalp mutmain olmaz imiş. Allah’a (c.c.) sarılmaz imiş ve mutmain olmayan kuldan hak razı olmaz imiş. Hakin razı olmadığı kullar cennete alınmaz imiş. “Ey, Rabbine, itaat edip huzura eren nefis!Hem hoşnut edici, hem de hoşnut edilmiş olarak Rabbine dön.Kullarımın arasına gir.” (Fecr Suresi 27-30) Cennetime gir. Bu zamana kadar hakkı razı etmeye çalıştım. Sizler ile pek dostluk kuramadım sizlerin dertlerine bakamadım. Çünkü derdimden kurtulamadım. Himmet baba himmete muhtaç misali ve anladım ki kemalat olmadan irşat olmaz. Binlerce beyit yazdım, yüzlerce hikmetten söyler âşıklarım var ama bir yerde bir noksanlık var. Kardeşlerim dikkat!!! Yüzler binler on binler önünde olsa ne fayda bir gönül yapamıyorsan. Bunca şeyh göçtü bir vekil çıkaramadılar bir kâmil mürşit ortaya koyamadılar. Şu anda birkaç yolcumuz daha var iki binden fazla mürşidimiz var. Türkiye olarak kâmil kalmadı derim. Soranlara elbette bunun bir hikmeti var. Detayına girmeyeceğim ama şunu söyleyebilirim; bir kâmili mürşide ihtiyaçları var kesinlikle.

Bütün cemaat liderlerine sesleniyorum; artık ümmet olmak zamanıdır! Hırslarınıza kapılmayın. Bizi taşlayın amma yanlış yapmayın. Ümmet-i Muhammed’in haline bir bakın. Hepimiz bundan sorumluyuz. Kapı kapı dolaştım, derdimizi anlatım fakat derdimi hiç kimse dinlemedi. Kimse gale almadı. Derdi dert eden olmadı ve bela ve musibetler başınıza vacip oldu. Şimdi hodri meydan diyorum!!!  Yalnız meydanlara çıkıyorum gelmeyenleri de Allah’a (c.c.) havale ediyorum. Hz. Mehdi Resul adına Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan Sayın Dursun Güneş.

 

        Bu ülke bir tek idam mahkûmunun eline bırakılamaz. Orta doğu İsrail’e göre şekilleniyor. Kürdistan dedikleri saçmalıkta Tayyip Bey’in dostu Barzani’ye göre şekilleniyor. Bizim devletimiz hükümetimiz buna çalışıyor. Olacakları bilmiyorlar bu zavallılar. Süriye’de olduğu gibi başbakan savaşı kaybetti ve dostları onu terk etti. Hale savaş çığırtkanlığı yapıyor. Bu kafayla giderse Türkiye’yi ateşe verecek. Yanlış üstüne yanlış yapıyor Müslümanları birbirine kırdırıyor. Allah’tan (c.c.) kork Allah’tan (c.c.)  kork Allah’tan (c.c.) kork. Siz nasıl Müslümansınız? Müslümanları conileremi kırdıracaksın. Size de bu yakışır zaten. Devamı var...       

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1999 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın