Eğer bir Osmanlı ruhunuz var ise, Osmanlı gibi davranın. Dalkavuklukla yalakalıkla münafıklıkla olacak bir iş değil. Adam gibi adam ol !!!Elhamdülillahi rabbil alemin esselatü vesselamu ala ali seyidina Muhammedlin ve alihi ve sahbihi vesellim .Rahman ve rahim olan Allah’ın (c.c.) adıyla başlarım…
Kurtuluş Savaşı.

Yurdumuzu işgal eden düşman ordularına karşı,  Kuvayi Milliye ruhu ile toplanan ordumuz, düşmana karşı büyük bir mücadele vererek düşmanı yurdumuzdan söküp atmış, büyük bir zafer kazanarak tarihteki yerini almış, bağımsızlığını ilan etmişti…  

Gel gör ki  harpte kazandığımız kazanımları siyaseten kaybetmeye başlamışız. Kuvayi Milliye ruhu ile kurulan cumhuriyet, bir zaman sonra masonların eline geçmiş ve Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında “dini islamdır” yazarken “İslam” ibaresi kaldırılarak Türkiye Cumhuriyeti “laik hukuk devleti” olarak yazılmıştır. Müslüman Türk Devleti fikren işgal olmuştur.  Bu işgalden kurtulmak isteyen Müslümanlar ağır bedeller ödemiş. Bu bedeli ödememek için laiklik gömleğini giyenler sonunda bedel ödemek zorunda kalacaklar.

Tarihe baktığımızda hiçbir dava bedelsiz kazanılmamış. Bedel ödemekten kaçanlar davalarında muvaffak olamazlar. Şeytan üçgenini oynamayın, topu ona buna atmayın!. Eğer bir Osmanlı ruhunuz var ise, Osmanlı gibi davranın. Dalkavuklukla yalakalıkla münafıklıkla olacak bir iş değil. Adam gibi adam ol !!!  Korkma o yoldan sapanlar sana bir şey yapamazlar. Sana bir şey yapacak olan Allah’tır. Allah’ı (c.c.)  bırakıp da Yahudi ve nasaraları dost edinme. Allah’tan (c.c.) sana ne bir dost nede bir yardımcı ulaşır böyle ortada kalırsın. Herkes yiğit adamı sever ve takdir eder. Yiğitlik öyle bir vaziyettir ki, kimse yiğit olamadı meydanlar yiğit arıyor... Kurtuluş savaşı verecek yiğit arıyor! Bu yiğitler nerde görelim bakalım.

(Maide Suresi -52) “Kalblerinde hastalık bulunanların :" Bize bir felaket gelmesinden korkuyoruz" diyerek, onların arasına koşuştuklarını görürsün. Umulur ki Allah, bir fetih ihsan eder veya katından bir emir (iş) getirir de içlerinde gizlediklerine pişman olurlar. Ve Allahın ayeti geldi yetişti.”

(Maide Suresi -54) “Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, bilsin ki Allah yakında öyle bir toplum getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler; müminlere karşı yumuşak, kâfirlere karşı da onurlu ve şiddetlidirler; Allah yolunda mücahede eder, hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. Bu, Allah'ın bir lütfudur, onu dilediğine verir. Allah, geniş ihsan sahibidir, her şeyi çok iyi bilendir. ” Allahütealâ devleti bizim elimize verirse göreceksiniz devlet nasıl idare olunur.

(Ali İmran Suresi -26) “ De ki: "Ey mülkün sahibi Allah'ım! Sen mülkü dilediğine verirsin, dilediğinden de onu çeker alırsın, dilediğini aziz edersin, dilediğini zelil edersin. Hayır Senin elindedir. Muhakkak ki, Sen her şeye kâdirsin.”

 

Üç değil beş değil bin oldu derdim

Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali

Gün-be gün artıyor eksilmez derdim

Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali

 

Hak için çıkmışız bizde sefer

Her tarafı yaktı yıktı kefere

İtibar eyleyin gelen habere

Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali

                           

Dünya teslim oludu bakın tağuta

Firavuna deccallara nemruta

Bir haber gönderdik bizde hüthüte

Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali

 

Kaleler bozuldu iman kalmadı

Sancağı eline alan olmadı

Çok bekledim amma gelen olmadı

Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali

 

Üçler kırklar yedilerden bir demet

Ali Haydar Mehdi Resul ya Ahmet

Tahammül kalmadı medet ya medet

Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1652 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın