Genel Başkanımız Sayın Dursun GÜNEŞ'ten 27 Aralık Cuma Günü Cuma Namazından Sonra Ankara Tandoğan Meydanında Yapacağımız Basın Açıklamasına Davet...

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla...

          Elif lam mim Elif lam mim Elif lam mim Elif lam mim Elif lam mim Elif lam mim Elif lam mim...

          Çok aziz milletim, sizleri Allah'ın (c.c.)  selamı ile selamlıyorum.

          Ben derdimi anlatmaya çalışıyorum. Müslümanlar elden gitti. Müslüman laik haçlıların egemenliği altına girdi. Karanlık dünya ışığımızı kararttı ve bizleri karanlıkta bıraktı.

          Onlar Allah'ın (c.c.) nurunu ağızlarıyla söndürmek istiyorlar. O ise nurunu tamamlamak ister. Siz isteseniz de istemeseniz de Allah (c.c.) nurunu tamamlayacaktır.

          O sana biat edenler Allah'a (c.c.) biat etmişler, Allah'ın (c.c.) eli onların ellerinin üzerindedir. Allah'ın (c.c.) tarafı galip gelecektir. Allah (c.c.) sizlere açıktan bir fetih nasip edecek.

          Şüphesiz Allah'a (c.c.) boyun eğen erkekler ve kadınlar ve inanan erkekler ve inanan kadınlar doğru söyleyen erkekler ve doğru söyleyen kadınlar, sabreden erkekler ve sabreden kadınlar, gönülden bağlanan erkekler ve gönülden bağlanan kadınlar, sadaka veren erkekler ve sadaka veren kadınlar, oruç tutan erkekler ve oruç tutan kadınlar, namuslarını koruyan erkekler ve namuslarını koruyan kadınlar, Allah'ı (c.c.) çok zikreden erkekler ve Allah'ı (c.c.) çok zikreden kadınlar, işte bunlar var ya; Allah'tan (c.c.) bağışlananlar ve necat bulanlardır. (Azhap 35)

          Ey insanlar; bu imtihana kulak verin! Bu imtihanı kazanın! Zamanın imamına biat edin! İmanınızı kurtarın! Şimdi imanı kurtarma zamanıdır. Bu iman hareketine karışın. Allah'ın (c.c.) inayeti üzerinize olsun. Barış ve kardeşlik için, Hakk için, Hakikat için, Hakk'ı ayakta tutmak için, haydi el ele tutup kalkın aslanlar!!!

Aslanlar kükremiş kafese sığmaz,
Aslan yatağında çakal barınmaz,
Böyle yatmayla vatan kurtulmaz,
Kalkın aslanlarım, kalkın ayağa...

İki ha bir mimle el pençeleşti,
Sultan geldi sarayına yerleşti,
Cebrail Mikail geldi söyleşti,
Kalkın yiğitlerim, kalkın ayağa...

Ali Haydar derler harman yerinde,
Bağlamış zülfikar kemer belinde,
Mehdi Resul gezer ümmet derdinde,
Kalkın yiğitlerim kalkın ayağa...

Seyyid Muhammed Ali-Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1741 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın