Tandoğan'a Çağrı

Rahman ve Rahim olan Allah'ın (c.c.) adı ile

       Elhamdülillahi rabbil alemin esselatu vesselamu ala seyyidine muhammedin ve alihi ve sahbihi vesellim veselamun alelmurselin ve selametihi alel hazirin.

       Allah'ın (c.c.) boyasına bak... Allah'tan başka, daha güzel boya vuran kim? Biz ancak O'na boyun eğer O'ndan aff dileriz. Eğer bilirseniz bu böyledir.

       Hoşunuza gider veya hoşunuza gitmez, kabul edersiniz veya kabul etmezsiniz, bizler Allah'ın(c.c.) tarafıyız ve ancak Allah'a(c.c.) boyun eğeriz. Müslümanlara karşı şefkatli ve merhametliyiz. Küffara karşı vakarlı, celalli ve haşmetliyiz. Yüzümüz ancak Hakka dönüktür ve Hakkın fermanına boynum kıldan incedir.

       Ey insanlar! Hakkın fermanına karşı bir suç işlersem beni taşlayın, size kanım helaldir. Bana dalkavukluk yapmayın, ya olduğunuz gibi görünün, ya da göründüğünüz gibi olun. İçi başka dışı başka olmayın. El ariftir yoklar senin bendini, kendini gizleyemezsin.

       Ey insanlar! Hz İsa Ruhullah yeryüzüne indi, bizim cübbemizin altında onu görmeye can gözü lazım.

       Deccalın ordularına karşı ordu hazırlıyorum. Sizleri Tandoğan'a davet ediyorum. Gelin tanış olalım, işi kolay kılalım. Dünya kimseye kalmaz...

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Sayın Seyyid Muhammed Ali-Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1933 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın