“Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz. Bir kavme olan kininiz, sizi adaletsizliğe sevk etmesin. Adaletli olun, çünkü o, takvaya daha yakındır. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan ...

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA

Elhamdülillahi Rabbil Alemin. Esselatu Vesselamü Ala Seyyidina Muhammedin Ve Alihi Ve Sahbihi Vesellim.

TÜRK- KÜRT SAVAŞI

“Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz. Bir kavme olan kininiz, sizi adaletsizliğe sevk etmesin. Adaletli olun, çünkü o, takvaya daha yakındır. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan haberdardır.” (Maide Süresi-8)
Kürt-Türk savaşı, bir projenin eseridir. Orta doğu projesi adı altında yürütülen bu proje, son aşamasına gelmek üzere. Bu sürecin doğru okunması lazım. Tayyip Bey kimin hesabına çalışıyor? Neden sağa sola bulaşıyor? Bana göre, BOP eş başkanı görevini yapıyor ve cemaat ile yollarını ayırıyor. Çünkü bu projenin içinde Cemaatler ve Gülen Hareketi’ni bitirme projesi de var.
Bu kadar zaman niçin bekledi derseniz? Köprüyü geçmek için. Köprüyü geçti mi? diye sorarsanız, hayır. Sıkıntı buradan doğuyor. Bu proje Allah’ın (C.C.) yardımı ile bozulacak ve Tayyip Bey, artık aramızda olmayacak. İnşallah, tasarlanan Türk-Kürt Savaşı da önlenmiş olacak.
Sevgiler saygılar.

Hak ve Hakikat Partisi
Genel Başkanı
Sn. Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1586 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın