Ak Parti’nin yürüyüşüne, duruşuna bir bakın. İnsan her ne kadar mükerrer bir varlık ise, o kadar da kötü, aşağıların aşağısına düşen bir varlıktır

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

Elhamdülillahi Rabbil Alemin. Esselatu Vesselamu Ala Seyyidina Muhammedin ve Alihi ve Sahbihi Vesellim. Veselamun Alel Murselin Ecmeğin.

AK PARTİ DEPREMİ

Ey İnsanlar! Şu dünyanın gidişatına, şu Ak Parti’nin yürüyüşüne, duruşuna bir bakın. İnsan her ne kadar mükerrer bir varlık ise, o kadar da kötü, aşağıların aşağısına düşen bir varlıktır. “Alak Suresi 6. Hayır! Doğrusu insan azgınlık eder. Tin Suresi 3. Andolsun ki, 4. Biz insanı en güzel biçimde yarattık. 5 - Sonra da çevirdik aşağıların aşağısına attık.” Şimdi soruyorum sizlere? İnsanımızı ve insanları ve bu seçilmiş olan bu memleketi temsil eden bu meclisi ve bu basını ve laik hukuk devletini ve günümüzün Müslümanlarını ve bunlara sessiz kalan diyaneti ve âlimleri. Utanıyorum sıkılıyorum ve çok üzülüyorum. Bitmişiz. Hepimiz bu depremin altında kaldık. Yüzde kırk AKP fire verdi. Hepimiz yara bere içerisindeyiz. Bu siyaset çürümüş, hâkimiyetini kaybetmiş ve bu sistem çökmüş. Haksızlıklar karşısında susan, dilsiz şeytandır.
Sizlere kurtuluş yollarını göstereyim mi? Adil bir düzen, Allah’ın anayasası. “Sizlere iki şey bırakıyorum. Onlara sımsıkı sarılınca yolunuzu kaybetmezsiniz. Birisi Allah’ın kitabı Kuran, birisi de benim Sünnet’im. Resulü Ekrem (sav) Efendimiz.” Gelin, hep birlikte bu derde çare bulalım. Bu binayı kuralım. Milletimizi selamet yurduna taşıyalım ve bozulan dünya düzeni içerisinde temeli adalet olan sağlam bir yapıyı kurmaya mecburuz. İşte kurtuluşunuzun reçetesi. Kurtuluşu yanlış yerlerde aramaktayız. Laboratuarlarımız sancılı, sağlıklı çalışmıyor, mikrop üretiyor ve bu millet zehirleniyor.
Asıl olana bakalım. İnsan fıtratına en uygun yaşama sistemi İslam’dır. Yukarıda belirdiğim gibi bütün sistemler çökmüştür. Bu sistemlerin içinde insanlar, insanlık kayboluyor. Kaybolan insanımızı, insanlığı kurtarmak zorundayız. Bunun içindir ki, Hak ve Hakikat Partisi, Hakk’ın Partisi olmaya, Hâkimiyet kayıtsız şartsız Allah’ın oluncaya kadar mücadelesine devam edecektir.
Ey iman Edenler! Allah’tan korkun ve doğrular ile beraber olun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan 
Düşünür ve Yazar Sayın Dursun GÜNEŞ 
Mahlası MUHAMMET ALİ


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1345 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın