Bu siyaset çürüdü, bu siyasetin temizlenmesi gerekir. İslam adına yapılan bu siyaset İslama büyük zararlar veriyor. Peşinizde sürülerce insanlar var. Sizler neyin peşindesiniz amacınız nedir hizmetiniz kime? Tevhit sancağını dalgalandırmak mı?

         Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

 

 Elhamdülillah Rabbil Âlemin.Esselatu Vesselamu Ala Sayyidina Muhammedlin ve Alihi ve Sahbihi Vesellim. Veselamun Alel Mürselin.

 

Siyasi pislik...

 

Bu siyaset çürüdü, bu siyasetin temizlenmesi gerekir.

 İslam adına yapılan bu siyaset İslama büyük zararlar veriyor.

Peşinizde sürülerce insanlar var. Sizler neyin peşindesiniz amacınız nedir hizmetiniz kime? Tevhit sancağını dalgalandırmak mı?  Yoksa Müslümanı Müslümana kırdırmak mı?

Sizler aşikâre bir pisliğe bulaşmışsınız. Ne çare ki insanlar size inanıyor. Şimdi artık maskeniz düşüyor, elinizdeki ipiniz koptu seçimlere kadar dayanacağınızı zannetmiyorum. Bu dünya için değerimiydi?

Bu milletin sizden beklentisi ne idi siz ne yaptınız.

Âlim olsun, abid olsun, zahit olsun, her ne olursa olsun takvası olmadıkça saman yığını gibidir. Bir rüzgârın esmesine bağlıdır harman yerinde bir çöp dahi bulamazsın, hepsini süpürür alıp gider. Geçmiş partiler birer örnek. Bu yalanlar nereye kadar, her ne kadar yandaş candaş medyanız olsa da sözün bitiği yer. Bundan başka devrimde yapamazsınız, yolun bittiği yer...

Hey aşkı tanımayan! Aşkı taşıyamayan aşkı yaşayamayan şair diye geçinen. Hakkın avaneleri hakkı bilmediğiniz malum. Sizler ancak (Araf - 179. Ayet) “ And olsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalpleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir.” Biz daha ne söyleyelim... Terbiyemiz bu kadar müsade ediyor.

 

 

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkan
Düşünür ve Yazar Sayın Dursun GÜNEŞ
       Mahlası MUHAMMET ALİ

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1195 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın