Hak ile batıl savaşı, Ruhum yedi Kudret elinde olan Allah'a yemin ederim. Ya cihat edersiniz ya da helak olursunuz.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH'IN ADIYLA BAŞLARIM

HAK İLE BATIL SAVAŞI

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN, ESSELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM VE SALAMUN ALEL MURSELİN 

Kıymetli Müslümanlar: 

Hak ile batıl savaşı, Ruhum yedi Kudret elinde olan Allah'a yemin ederim. Ya cihat edersiniz ya da helak olursunuz. Onbir Eylül bir cihat başlangıcıdır. Onbir Eylül'ü iyi okuyamayanlar Müslümanlara karşı harp açanlar safında yer aldı ve Müslümanlar yalnız bırakıldı, Müslümanlar aldatıldı, Müslümanlar katledildi nihayetinde şehit oldular. Demokrasi adı altında Arz-ı Mevudu kurdular, adını da büyük Kürdistan, yaşasın Tayyip Erdoğan koydular.

Siyasetçiler ve basın üç maymunu oynadılar. Bu oyunlar karşısında Müslümanlar ne yaptılar? Bu maymun oyununu yuttular. Arkadaşlar! Türkiye parçalanıp bölünmek üzere. Bu gidişat üzerine biz atağa kalktık ve Yeni Osmanlı Hareketini başlattık. Türkiye geneline yaydık teşkilat çalışmalarına başladık, çok hızlı bir şekilde ilerliyoruz. 

Biz bu Arz-ı Mevud oyununu bozmaya kararlıyız. Bütün dünya Müslümanlarını hilafet çatısının altında toplamaya kararlıyız. Bu kararımızdan hiç kimse bizi döndüremez. Hiç kimse bize güç yetiremez! Biz gücümüzü Allah'tan alıyoruz ve Allah bize kâfidir diyoruz. Allahın selamı üzerinize olsun.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
Sayın DURSUN GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1232 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın