Terör olan AB, ABD ve Siyonist İsrail kendilerinden olmayanları terör ilan etmiş.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM.

ELHEMDÜLİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN, ESELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM VE SALAMUN ALEL MÜRSELİN: 


TERÖR


Terör olan AB, ABD ve Siyonist İsrail kendilerinden olmayanları terör ilan etmiş. Bu konuda Türkiye teröre tam destek vererek, orta doğu projesinin eş başkanlığını yüklenip İsrailli müttefik olmayı kabul etmiştir. Terör olan PKK'yı terör listesinden çıkararak kahraman ilan etmişler.

Arkadaşlar Türkiye terörün tam destekçisi olarak zalimin yanında yer almaktadır. Bundan dolayı Müslümanlar zarar görmektedir. İkiyüzlü davranan hükümet, büyük Türkistan projesini tamamlamak üzere. 
Bunun üzerine Hak ve Hakikat Partisi harekete geçmiştir. Bu proje Türkiye'nin bekasına gölge düşürür, bu proje İslam alemini tarumar eder. Bu proje bir ihanet projesidir.

Hükümletin paralel yapı olarak ortaya attığı, bu projenin bir ürünüdür. Hükümetin önemle üzerinde durduğu bir paralel yapılanma var. O da Büyük Kürdistan Paralel Devlet yapılanmasıdır.

Orta doğuyu kana bulayan terör kana doymuyor, kardeşi kardeşe düşürdü kan üzerinden besleniyor. Aç kurtlar gibi Müslümanlara saldırıyorlar, ne var ne yok ellerinden alıyorlar. Bu mu sizin demokrasiniz bu mu sizin medeniyetiniz. Medeniyetiniz batsın demokrasiniz batsın layikliğiniz batsın. Sizlerden terörden başka bir şey olmaz.

İşte kıymetli kardeşlerim terörün aslı bu.
Türkiyem de söz sahibi olan terör, özelleştirme adı altında Türkiyemin bütün değerlerine el koydu.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ 
   GENEL BAŞKANI
  Sn. DURSUN GÜNEŞ.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   897 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın