Rüyalarınızda gördüğünüz nur Allahın nurudur, Allah kuluna nur bahşederek nur tecellisi yapar ve nurunu ziyadeleştirir.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

ELHAMDULİLLAHİ RABİL ÂLEMİN ESSELATU VESSELEMU ALEYKE YA RESULLALLAH VESELAMUN ALEL MURSELİN VE ALİHİM ECMAĞİN


Cebrail Mikail Azrail İsrafil melekler hükmü Rahman olan Allah'ın hükmünde sonsuza dek vazifelerini sürdürecektir. Nurun ala nur içerisinde nur Nakşi eden nur sahibi dilediğini nuruna eriştirir.

Ölü iken dirilttiğimiz ve kendisine insanlar arasında yürüyebileceği bir ışık verdiğimiz kimse, karanlıklar içinde kalıp ondan hiç çıkamayacak durumdaki kimse gibi olur mu! İşte kâfirlere yaptıkları böyle süslü gösterilmiştir. (6/122)

Allah'ın nûrunu ağızlarıyla (üfleyip) söndürmek istiyorlar. Halbuki kâfirler hoşlanmasalar da Allah nûrunu tamamlamaktan asla vazgeçmez. (9/32)

Rüyalarınızda gördüğünüz nur Allahın nurudur, Allah kuluna nur bahşederek nur tecellisi yapar ve nurunu ziyadeleştirir. Nuru ile kulunu sarar ve kulunu korur. Ziyadeleştirir ve bir kandile dönüştürür. Allah kulunun gönlünde nurdan köşk yapar ve kulu ile birlikte olur. Ta ezelden beri bu böyledir. Hz âdem halifedir. Hakkın katında olanlar bunu görürler ve bilirler.

58- 22 - Allah'a ve ahiret gününe inanan bir milletin, babaları, oğulları, kardeşleri, yahut akrabaları da olsa Allah'a ve Resulüne düşman olanlarla dostluk ettiğini görmezsiniz. Onlar o kimselerdir ki Allah kalbilerine iman yazmış nurundan nur vermiş ve onlara ruhundan ruh vermiştir. Onları, altlarından ırmaklar akan cennetlere sokacak, orada ebedî kalacaklardır. Allah onlardan razı olmuş, onlar da O'ndan razı olmuşlardır. İşte onlar Allah'ın hizbi (dininin yardımcıları)dir. İyi bil ki, kurtuluşa ulaşacak olanlar, Allah'ın hizbidir.

ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
S.DURSUN GÜNEŞ. MUHAMMET ALİ.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1147 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın