Hz. Mehdi Resul yüzyıllardır beklenmektedir. Hakkında birçok rivayet olan Seyyid Hz. Mehdi Resul zamanın deccallerine karşı mücadele edecek, Evlad-ı Resuldür.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA BAŞLARIM

ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN ESSELATU VESSELEMU ALEYKE YA RESULALLAH VESSELAMUN ALEL MURSELİN VE ALİHİ ECMAİN

Hz. Mehdi Resul yüzyıllardır beklenmektedir. Hakkında birçok rivayet olan Seyyid Hz. Mehdi Resul zamanın deccallerine karşı mücadele edecek, Evlad-ı Resuldür. Zulüm ile dolu olan dünyayı adaletle dolduracak, nizamı intizamı kuracak dünya yeniden kimliğine kavuşacak ve altın çağ başlayacak yüzyıllar boyunca hükmünü yürütecek, dünya da barışı sağlayacak, büyük irşad onun zamanında gerçekleşecektir.

Böyle kısa bir bilgiden sonra; Beklenen bu zat zamana nasıl doğacak ? nasıl nefes alacak ? Herkesin bir planı varsa elbette Allahın’da bir planı var. Hz Musa’yı firavunun ocağında büyüten Hz. Allah, Hz. Mehdi Resulüde büyütüp meydana salacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın... 

Her şeye rağmen karanlık dünyaya doğan Hz. Mehdi Resul ufuktan yükselmeye başlamış, şevki Alemi sarmış, İslam baharı başlamış, ne yazık ki gafiller hala gaflet içerisinde Avrupa kapılarında siyonizmden, kapitalizmden çare aramaktadırlar. Cehalet çukurundan bir türlü kurtulamayanlar; Firavunluğa özenmiş, saltanat peşine düşmüş, büyük yolsuzluklara bulaşmışlar ve bütün benliklerini kayıp etmişlerdir. Kendisini bu kutlu davanın yolcusu, kurtarıcısı ve şahı ilan etmesi çok manidardır.Milli gömleği çıkarıp, Bop eş başkanı olduğunu unutmuş olacak ki; Eyyubiler den, Osmanlıdan, Sultan Fatihlerden, Evliyaullahtan bahsetmekte.. Karakter yapısını boyayarak halka sunmaya çalışmakta. Biz dedik ki biraz daha at oynatsın. Hayırlı olsun bir gün boyasının silineceğini unutmasın. Elde neler var..

Zamanın deccallarına, Muhammed Ali Mehdi Resul Hu.. 
Selamlar, Saygılar..

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI
Dursun GÜNEŞ- MUHAMMED ALİ MEHDİ RESUL


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1815 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın