Şükrenlillah ayağımız arzın üzerinde.Medeniyet canavarını Akdeniz de boğacak,Kurtuluş sancağını dalgalandıracak,Hz. Kuran hükmünü yaşayacak bir millet geliyor..Onun adı YENİ OSMANLI..!

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

Ayrandan yağ çıkmaz. Anlaşıldı ki senden adam olmaz. Ancak ayrana sinekler gelir. Bataklık pislik sinek üretir.Halbuki kulun vasfı arı gibi olmaktır.Millet menfaatine çalışmaktır. Milleti hayata döndürmektir. Milleti çürütüp öldürmek değil..


Hiyerarşik sistemin putlaştırılacağını bir kafa yapısının milli değerleri yok edeceği, maneviyatı otorite altına alacağı laik sistemin kepazeliği insanlara vermiş olduğu imkânı bir kere daha ortaya koymuş olur. Anayasa tanımayan hiyerarşik bir yapının medeniyetten uzak, hiçbir kültür tanımayan, hipnoz olan halkı deccal yapısına göre kafese koyan yeni bir oyunun adı...

Şükrenlillah ayağımız arzın üzerinde. Medeniyet canavarını Akdeniz'de boğacak, Kurtuluş sancağını dalgalandıracak, Hz. Kuran hükmünü yaşayacak bir millet geliyor... Onun adı YENİ OSMANLI..!
YENİ OSMANLILAR GELİYOR..! HAYIRLI OLSUN.

Haşr Suresi
22 - O, öyle Allah'tır ki O'ndan başka tanrı yoktur. Görülmeyeni ve görüleni bilendir. O, esirgeyen bağışlayandır. 
23 - O, öyle bir Allah'tır ki, kendisinden başka hiçbir tanrı yoktur. O, mâlik ve sahiptir, münezzehtir, selâmet verendir, emniyete kavuşturandır, gözetip koruyandır, üstündür, istediğini zorla yaptıran, büyüklükte eşi olmayandır. Allah puta tapanların ortak koştukları şeylerden münezzehtir.
24 - O, yaratan, var eden, varlıklara şekil veren Allah'tır. En güzel isimler O'nundur. Göklerde ve yerde olanlar O'nun şânını yüceltmektedirler. O, gâlib olan, her şeyi hikmeti uyarınca yapandır.

Manevi değerlerimiz laik sistem içerisinde ipotek altında cereyan etmekte, kullanım alanını sistem belirlemektedir. Dini esaslar askıya alınmış, hatta bazıları yürürlükten kaldırılmış, âlimler susturulmuş, karikatüristik bir yapı ortaya çıkmış. Alimler soyunma odalarında ayna karşılarında sakalsız bıyıksız kıran tuvalet Yeşilçam'ı aratmıyor. Ey Müslümanlar ! Yahudi ve nasaralara benzemeyin. Her kim onlara benzerse oda onlardandır. Bir milletin âlimi bozulursa o millet bozulur. Bir âlim okuduğuna inanıp yaşamıyorsa, yeryüzü fitneye teslim oldu demektir.

Ey iman edenler, iman edin. Allaha güvenin ve itimat edin. Allahtan korkun ve sakının.

Ali İmran Suresi
102 - Ey iman edenler! Allah'tan, O'na yaraşır şekilde korkun ve ancak Müslümanlar olarak can verin.

Biz sizleri irşada geldik, gelin bize inanın ve iman edin. Ey iman edenler iman edin. Can pazarına düştünüz. Kurtuluşunuz ancak bize biat etmekle olacaktır. Bütün tarikat şeyhi meşayihe sesleniyorum. Allahu Teala’nın eli, elimiz oldu. Bizden el alın. Ancak bizden el alan kurtuluşa erişir. Bize biat etmiş olanlar Allaha biat etmiş olurlar. Millet bizim başımızın tacıdır. Biz hizmet için varız. Hizmetimizde kusur yapmayız. Yanlışı aramızda barındırmayız. Hiç bir yolsuzluğa göz yummayız. Allah indinde bütün kullar eşittir. Taksimat eşit olur. Kanun önünde herkes eşittir. Herkes işlediği suç nispetinde ceza alır. Suçlunun üstü örtülemez, suçu gizlenemez. Adil hükümdar adaleti temsil etmelidir. Kuran göğsünde iman olmalı, takva elbisesi ile korunmalıdır. Korkusundan millet takvaya yapışmalıdır. Yeryüzü cennete dönüşür. Annenden, bacından sakındığın gibi komşundan da sakınmış olursun. Hiç kimsenin senin namusuna el atmasını istemediğin gibi kimsenin namusuna da el uzatamazsın, malını gasp yapamasın. Haramzadeler genelevleri açmakta, diploma dağıtmakta, adeta pezevenklik yapmak fuhuşu yaymakta. Korkarım evlere kadar girdi. Allahın kanununu uygular iken hiçbir acıma hissi sizi tutmasın. İnsanları kötülüklere sevk edecek davranışlarda bulunmak, insanlara kötü davranmak, insanlar arasında ayrım yapmak alçaklıktır.

Onun için üst düzey bürokratların dokunulmazlıklarının kaldırılmasını istiyoruz. Onbaşı çavuş ilişkilerinin kesilmesini istiyoruz. Bir kapıdan gireni diğer bir kapıdan bırakırsanız şerefsizlik yapmış olursunuz. Menfaatler karşısında adaleti kullananlar şerefsizdir. Şerefsiz insanlar menfaatlerini her şeyin üzerinde tutan insanlaradır. Menfaatleri doğrultusunda kanun yapanlar, kanunu bozanlardır. Hukuku yaralayanlar hukuksuzluğa sebep olurlar. Adalet bozulunca ülkeyi idare edemezsin, elinden çıkar. Osmanlı bundan kaybetti.
Muhakkak ki memleketin çirkini, bozguncusu olacaktır. Yumuşak dil ile Sultan olduğunu fark ettirmelisin, sana hasım olanlar dost olacaktır. Her şeyin güzelini seç. Güzel ile olmak, güzel davranışlarda bulunmayı gerektirir. Eğer huyun güzel değilse güzeli incitebilirsin. Senin ile Allah arasında olan güzellik bağıdır. Çirkin ile yatılmaz, bir arada kalınmaz, çirkinin yüzüne bakılmaz. Çirkin yara bere içerisindedir. Sizin en güzeliniz ahlaken güzel olanınızdır. Huyun Muhammed’e (s.a.v) benzemeli, dostun çok olur...

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI
YENİ OSMALI HAREKETİ LİDERİ

Sn. Dursun GÜNEŞ- SEYYİD MUHAMMED ALİ MEHDİ RESUL


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   899 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın