NATO çerçevesinde hareket eden bu yapılanmanın, İslam devletlerine karşı başlattıkları savaşı hızlandırarak neticeye doğru ilerlemek istemektedirler.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA
ESSELATU VESSELAMU ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM VE SELAMUN ALEL MURSELİN.

DÜNYA 3. DÜNYA SAVAŞINA GİDERKEN...


Fiziki olarak çalkalanan denizler taşmaya başladı. Büyük felaketler, büyük katliamlara yol açacak taşmaların, dünyayı üçüncü dünya harbine sürükleyeceği acık ve net olarak görülmektedir. Kapitalist ülkeler dünya da kendilerinden başkalarını görmek istemiyorlar ve bütün dünya devletlerinin incelmesini, birçok ülkenin haritadan silinmesini, paralel bir yapıya dahi tahammüllerinin olmadığı ortadadır.

NATO çerçevesinde hareket eden bu yapılanmanın, İslam devletlerine karşı başlattıkları savaşı hızlandırarak neticeye doğru ilerlemek istemektedirler.

Bu korkunç plan ve projeleri hayata geçirmek için NATO çerçevesinde toplanan kasaplar, milyonlarca masum insanın katline ferman çıkaracaklar.
Sabahın seher vaktinde doğan güneşin dünyayı aydınlatacağından hiç bir şüphemiz yoktur. Karanlıklar içerisinde kalıp bir türlü çıkamayan insanlar, NATO’dan medet umanlar, güneşi görmemezlikten gelen gafiller, hala gafletten uyanamayan bu gafiller, Allah’a karşı savaşlarını sürdürmektedirler.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI
YENİ OSMANLI HAREKETİ LİDERİ
Dursun GÜNEŞ - SEYYİD MUHAMMED ALİ MEHDİ RESUL


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   914 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın