Bu yanlış gidişe dur diyecek, Haçlıların karşısına dikilecek Alpaslanlar arıyorum, deli yürekler arıyorum ve Osmanlıyı kuruyorum.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN ADIYLA
ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA RESULULLAH. ESELATU VESSELAMU ALEYKE YA MEHDİ RESULULLAH. ESSELATU VESSELAMU ALEYKE YA EHLULLAH.

ABD ye karşı birtakım hırçınlıklar yapan Tayyip; Çareyi ABD ye gidip imanını ve ikrarını tazelemekte buldu. Avrupa uyum yasaları, ABD dayatmaları karşısında çaresiz kalan meclis, Terör devletlerine tam destek vermek için teskere çıkartıyor. Irak’ı bölüp parçalayan yağmalayan Suriye’yi aynı akıbete uğratan terör devletler. Türkiye’yi fikren işgâl etmişler ve emir komutayı ele geçirmişler.

Türkiye bu işgalden nasıl kurtulacak? Biz Türk halkıyız, halkıma bir kara tablo göstermek istemiyorum fakat bu doğruları bu gerçeği de gizleyemiyorum. Kanıma dokunuyor. Türkiye nereye gidiyor? Bu yanlış gidişe dur diyecek, Haçlıların karşısına dikilecek Alpaslanlar arıyorum, deli yürekler arıyorum ve Osmanlıyı kuruyorum. Bütün cemaatleri, şeyhi meşayıhları, bütün partileri, bütün beylikleri, Hak Ve Hakikat Partisine davet ediyorum.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
GENEL BAŞKAN
ŞAİR VE YAZAR Sn DURSUN GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   911 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın