Devletler, devlet adamları şer güçlerin yanında yer aldığı halde, şer güçlere karşı can pahasına savaşan IŞİD’ın teröre karşı göstermiş olduğu başarısı, yüzyıllardır özlenen bir başarıdır.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN (CC) ADIYLA BAŞLARIM.

IŞİD, şer güçlerin yakıp yıktığı İslam Aleminin içinden çıkmış olan en hayırlı cemaat.

Devletler, devlet adamları şer güçlerin yanında yer aldığı halde, şer güçlere karşı can pahasına savaşan IŞİD’ın teröre karşı göstermiş olduğu başarısı, yüzyıllardır özlenen bir başarıdır. Bir takım hatalar yapmış olabilir, Ancak unutulmamalıdır ki, IŞİD çok kısa zamanda oluşan bir İslam Hareketidir. İçlerinde provokatörlerin ve ajanların olabileceği düşünülürse, IŞİD bir kahramanlık destanı yazıyor.

Satılmış basının haberleriyle IŞİD’i değerlendirmeyin. Bombalanan yerlerde paramparça olan, yakılan, kül olan insanlara bir bakın ve bunları yapan terör ülkelerini “kınamaya bile cesareti olmayanlar”; IŞİD’i ve Radikal İslamı ortadan kaldırmak için işbirliği içerisinde hareket ediyorlar.

Asıl terör, Irak’ı, Libya’yı, Filistin’i ve diğer müslüman devletlerini bombalayanlar ve bunlara destek olan işbirlikçileridir. Işid ise bu terör devletlerinin yakıp yıktığı topraklardan doğan bir islami halk hareketidir.Müslüman gibi düşünürseniz, haklıyı haksızı ayırdedebilirsiniz. Fakat Ak Parti gibi düşünürseniz, IŞİD’i bir terör örgütü ilan edersiniz. Terörü de bir kahraman.Size göre eğri olan, bize göre doğru olabilir. Size göre kahraman olan, bize göre hain olabilir. 
Bu yazıyı vicdanlarınıza sunuyorum.

Sevgiler, Saygılar.
HAK VE HAKİKAT PARTİSİ 
(HAK PARTİ) GENEL BAŞKANI
DURSUN GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1929 kez okundu

Yorumlar

ışid aslanları     10/02/2015 23:18

Varsın terörist desinler hz.muhammed s.a.v 'de demediklerini bırakmamışlardı bunların cedleri allah biliyorki onların şarabı sevdiği gibi ölümü seven aslanlarımız var...
Misafir - ebu hanzala