Ya doğrudan doğruya tevhit sancağını çeker ortaya cıkarsınız, ya da bu vahşetin bir parçası olursunuz. Doğrudan veya dolaylı yoldan terör örgütüne yardım etmeyen bir Akp’li yoktur. Allaha inananların inananlardan başka dostu yoktur

            Esselatu vesselamu aleyke ya resulüllah. Veselamun alel mürselin, elhamdülillahi rabbil âlemin. Ümmeti Muhammede salat ve selam olsun.

Kıymetli kardeşlerim, ey ehli iman! Bayram mesajımı iyi algılamanızı istiyorum.

Türkiye bir harbin içerisine girmek üzere müttefik devletlerin güneydoğu bölgesine Adana İncirlik hava alanına taşınmak üzere. Anlayacağınız kıyamet kopmak üzere.

Terör örgütü Pkk’yı bölgeye hâkim kılmak üzere. Barış süreci altında yürüyen bu ihanet. Bir vahşete dönüşmek üzere. Yanımızdaki devletlerde olduğu gibi. Ya doğrudan doğruya tevhit sancağını çeker ortaya cıkarsınız, ya da bu vahşetin bir parçası olursunuz. Doğrudan veya dolaylı yoldan terör örgütüne yardım etmeyen bir Akp’li yoktur. Allaha inananların inananlardan başka dostu yoktur. Halk partisi laiklik sistemi savunan terörün ta kendisidir. Mhp ise Allah’a şaşı bakan şaşkınlar partisidir. Gerisini saymaya gerek yoktur. Sizin kurtuluşunuz Allah’a bağlılıkla olacaktır. Galip gelen Allah’ın tarafı olacaktır.

Sevgiler saygılar

Hak ve Hakikat Partisi
Genel Başkan
Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1079 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın