Osmanlı ruhunu bu teröre karşı devreye sokmalıyız. Yoksa hiç birimize rahat yoktur bilesiniz. Türkiye kuşatılmış meclis işgal altında. Bu vatanı işgalden kurtarmak bize düşer

ESSELAMUN ALEYKÜM EHLİ İHVAN

KİM TERÖR

Bugün her türlü saldırıların bombaların altında bir Işid düşünün. Ve dünya terörünü düşünün. Yıkılan İslam devletlerini düşünün, nedenini düşünün, kimlerin yıktığını düşünün, karşınızda terörü bulacaksınız.

Bugün Haçlı Terör, tüm İslam âlemini tehdit etmektedir. Bütün İslam âleminin varlıklarına el koymuş gasp etmiştir. Kendilerinden olmayanları Terör ilan etmiştir. Şimdi soruyorum size kim terör? Arzu Mevudu kurmak için Dünyayı ayağa kaldıran, Ortadoğu’ya bombalar yağdıran, Ortadoğu’yu kan gölü haline getiren, Işid’leri doğuran bu caniler mi kim terör? Vatanını milletini tarumar eden, namusunu haysiyetini elinden alan, ona yaşama hakkı bile tanımayan, emperyalist mi, siyonist mi kim terör?

Arkadaşlar terörü iyi tanımalıyız. Maksadını iyi anlamalıyız. Bir can pazarı yaşanıyor. Bir oyun oynanıyor, bu oyunu bozmalıyız. Osmanlı ruhunu bu teröre karşı devreye sokmalıyız. Yoksa hiç birimize rahat yoktur bilesiniz. Türkiye kuşatılmış meclis işgal altında. Bu vatanı işgalden kurtarmak bize düşer. Yıkılan dünyayı ve dünya düzenini kurtarmak bize düşer. Gazanız mübarek olsun.


AZMİ KARARLIYIM YIKIP YAPMAYA

Azmi kararlıyım yıkıp yapma
Malazgirt meydanların tutmaya 
Alparslanlar gibi at oynatmaya 
Bilin ki namerde yer yok bu meydanda

Gök kubbe altında kimin nesi var 
Kul olanın men arefe dersi var 
Yücelerden gelen hakkın sesi var 
Siyonist kürde yer yok bu meydanda

Yerler bütün şiddeti ile sarsıldı 
Küfür Müslümana kızdı darıldı 
Korkaklar siyonistin ipine sarıldı 
Siyonist Olmert'e yer yok bu meydanda

Güneş doğmuş şefkat ile parlıyor 
Bazıları çıkmış ona hırlıyor
Muhammed Ali arslanların topluyor 
Çakala kurda yer yok bu meydanda

Hak ve Hakikat Partisi
Genel Başkanı
Şair-Yazar Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1232 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın