Türk Milleti bu ihaneti kabul etmeyecektir. IŞİD’in kabul etmediği gibi Türk Milleti malıyla canıyla bu mücadeleye hazırdır. Tarihte ecdadımız hiçbir zaman maceraperest davranmamıştır. Hiçbir kuvvetin maşası olmamıştır

VATANINA SAHİP ÇIK

Rahman ve Rahim olan Allah’ın Adıyla

Allah’ın selamı üzerinize olsun, cumanız mübarek olsun.

Ey İhvan-ı din kardeşlerim! Karadeniz taştı geldi. Türkiye bir sele kapıldı, kanallar değişti, Haritalar değişti, su yatakları değişti, virüs türleri değişti, ortalığa mikrop yayıldı, her insanın üzerine çamur bulaştı, bu mikroptan kurtulan olmadı. Zamanın fitnesi siyaset. Dini imanı kemiren, törpüleyen, yiyip tüketen, siyaset.

Doksandokuz esmasında müsemma olan Allah (c.c). Fasıklar topluluğunu hidayete eriştirmez.

Çözüm süreci arayan insanların samimiyetine ihlâsına bakın. Sürece bakın arpa boyu kadar bir yol alındı mı? Başladığı yerde duruyor. Çünkü tek taraflı çözüm süreci. Arzu edilen topraklar, Arz-ı mevud topraklarıdır, Büyük İsrail. Her ne kadar beklerseniz bekleyin nihayet değişmeyecektir. Türk Milleti bu ihaneti kabul etmeyecektir. IŞİD’in kabul etmediği gibi Türk Milleti malıyla canıyla bu mücadeleye hazırdır. Tarihte ecdadımız hiçbir zaman maceraperest davranmamıştır. Hiçbir kuvvetin maşası olmamıştır. Bu yönde Hükümetin almış olduğu kararları kınıyoruz. Yanlış üstüne yanlış kabul etmiyoruz.

Nihayetinde devleti idare etmek, başımızdan belayı defetmek, dünyayı sulha ulaştırmak, barışı sağlamak, İhvan-ı dinin bu ülkeye sahip çıkmasıyla olacaktır.

VATANINA SAHİP ÇIK!

Sevgiler Saygılar

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı
Şair - Yazar Dursun GÜNEŞ

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1323 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın