Sizler siyaseti baca arkasından, bacak arasından, menfaatler doğrultusunda yapıyorsunuz. Bizler ise; ancak Resulullahın siyasetini yapıyoruz. Hiç bir kimseye ikiyüzlü davranmıyoruz. Fikrimizi, zikrimizi ortaya koyuyoruz. Korkup maskelenmiyoruz

                        BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN. ESSELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ VESELLİM              

BİZİM SİYASETİMİZİ ANLAMAYANLAR

Bizim siyasetimizi anlamayanlar. Cihat ayetlerini okuyup anlamayanlar, “emri bil maruf ve nehyi anil münker” emrine uymayanlar. Hz. Resulü Ekrem’i tanımayanlar ve,  “ehli sünnet vel cemaate” uymayanlardır. Bu dini tanımayanlar kendilerine yeni bir din ihdas edenlerdir.

Elbette sizler siyaset yapamazsınız, siyaset yaparsanız adresiniz belli olur gerçek kimliğiniz ortaya çıkar. Her bir dalda oynamanıza mani olur.

Küfre rıza küfürdür. Bildiğiniz halde küfür saflarında bulunmanız, menfaat doğrultusunda oy kullanmanız, daima güçlünün yanında olmanız, zalime destek vermeniz,  Zamanın fitnesi siyaset değil midir? Sizler siyaseti baca arkasından, bacak arasından, menfaatler doğrultusunda yapıyorsunuz. Bizler ise; ancak Resulullahın siyasetini yapıyoruz. Hiç bir kimseye ikiyüzlü davranmıyoruz. Fikrimizi, zikrimizi ortaya koyuyoruz. Hiç kimseden korkup maskelenmiyoruz. Olduğumuz gibi görünüp, göründüğümüz gibi olmaya çalışıyoruz. Yiğitliğiniz varsa hodri meydan! Sizler değil sancak taşımak sancağın altına girmeye bile korkarsınız. Sizler menfaat karşılığında dininizi de satarsınız her şeyinizde.

Arzu mevut projesine imza atanları, PKK terör örgütünü tutanları, onlara yardım ve yataklık yapanları onları destekleyenleri tarih affetmeyecektir!

Memlekette kaos çıkarmaya çalışanlar, kuyruğuyla oynayanlar, hasta adamı ayakta tutmaya çalışanlar, basın üzerinden siyaset yapanlar, bu milleti tanımayan akılsız fehimsiz şuursuz akil adamlara ihtiyacı olan Şuhutsuz insanlığını kaybetmiş emperyalist güçlerin eline geçmiş zavallılardır. Bunlara itibar edilmez bunların peşine gidilmez bunu bilesiniz.

Halkıma sesleniyorum! Anadolu’ya sesleniyorum! Bütün dünyaya sesleniyorum! Bu zulmü durdurun. Zalimin yanında olmayın zira ateş size de dokunur.

Yiğit olan şunu bilmeli ki; doğruluğun üzerinden hiç bir kimse aşamaz. Doğruluktan şaşmayın. Doğruyu konuşun, doğrularla beraber olun. Çünkü Yüce Allah doğrularla beraberdir. Bir işte zarar etseniz dahi doğruluktan ayrılmayın. Doğruluk şiarınız olsun. İtibarınız artar, şanınız şöhretiniz artar, değeriniz artar. Mat olmazsınız, şah olursunuz, şahbaz olursunuz.

Yiğit insan, namuslu ve onurludur. Onurlu insanlar, hiçbir kimseye dalkavukluk yapmazlar, namert kapısından geçmezler, namerdin suyunu içmezler.

Bu milletin ahlak sorunu var! Şeref ve hasiyetleri ayaklar altında, onursuz yaşamaya razılar.

Bir elime dünyayı bir elime de Davayı verseniz, dünyanıza dönüp bakmam. Nasıl oluyor da sizler böyle ucuza satılıyor sunuz? Dava diye yola çıkıyor, davanızı satıyorsunuz. Onurunuzu hasiyetinizi ayaklar altına seriyor sermaye yapıyorsunuz. Kurtlar vadisi sizi oynuyor. Hangi koltuğu kaldırsanız pis kokular yükseliyor. Bu onurlu insanların işi değil. Bu Türk siyasetini Türk milletinin ne kadar çürüdüğünü bir göstergesidir.

Ey insanlar gelin beraber olalım! Türkiyeli yeniden kuralım. Bu kirli siyasetten kurtulalım. Bir Çağ kapatıp, Yeni bir çağ açalım! Onurlu yaşayalım, Altın Çağı yakalayalım, milletimize hizmet yapalım.   

Sevgiler saygılar. Allahın selamı üzerinize olsun. 

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
Sn. DURSUN GÜNEŞ
MEHDİ ALİ RESUL

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1445 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın