Hak ve hakikat Partisinin tespitlerine göre kurulan partiler milleti bölüp parçalamaya fikir ayrılığına düşürmeye yöneliktir. Bu ayrılık hakikati ortaya çıkaracaktır.

ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN ESSELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ VESELLİM.

İLAHİ VAHİY IŞIĞINDA YİĞİTLERİN MEYDANA ÇIKMA ZAMANIDIR.

İlahi vahinin ışığında yiğitlerin meydana çıkma zamanıdır. 
Hak ve hakikat Partisinin tespitlerine göre kurulan partiler milleti bölüp parçalamaya fikir ayrılığına düşürmeye yöneliktir. Bu ayrılık hakikati ortaya çıkaracaktır. Bütün dereler yatağını bulacak hak ile batıl bir birinden ayrılacak ve saflar netleşecek. Şerefli ve onurlu insanlar kendine gelerek hakkı batıldan ayırt ederek hakta birleşecekler ve hakkı temsil edecekler ve emri bil maruf üzerine hareket ederler. Siyonizm yapılar kapitalizm yapılar komünizm yapılar masonik faaliyetleri birer birer çöker hak yerini bulur. Bu kazanımlar hayırda dönüşür. İşte bu tayfaya ALLAH'IN tarafı diyoruz, Kuranı Kerim'de yazıldığı gibi. 
54 - Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, bilsin ki Allah yakında öyle bir toplum getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler; müminlere karşı yumuşak, kâfirlere karşı da onurlu ve şiddetlidirler; Allah yolunda mücadele eder, hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. Bu, Allah'ın bir lütfüdür, onu dilediğine verir. Allah, geniş ihsan sahibidir, her şeyi çok iyi bilendir. 
55 - Sizin asıl dostunuz Allah'tır, O'nun Resulüdür ve namazlarını kılan zekatlarını veren ve rükû eden müminlerdir. 
56 - Kim Allah'ı, O'nun Resulünü ve müminleri dost edinirse, (iyi bilsin ki) Allah'ın taraftarları galip geleceklerdir. Hak geldi batıl zayi olacaktır. Batıl zayi olmaya mahkûmdur.

Ey insanlar size ne oluyor da hakkın yerine batılı seçiyorsunuz, sizi yaratandan yüz çeviriyorsunuz zalime boyun eğiyorsunuz. Zalimlerin sonunu hiç düşünmediniz mi onları nasıl bir ekin tarlasına çevirdik nasıl helak eyledik.

Ey insanlar kovulmuş şeytanın adımlarına ayak uydurmayın tağuta tabi olmayın. Tayip Erdoğan'a sesleniyorum. Hak batıldan ayrılmak üzere demokrasi adı altında bu yaptıklarından ne zaman nedamet duyarak rabbine döneceksin. CHP'nin özünde laiklik var. Sen aslına ne zaman rücu edeceksin. ALLAH'IN vadi var sana onu da yerine getirdi. Nefsi hevanı ilah edinme papayı davet etmekle ne ummaktasın. Onu İslam alemine tanıtmak mı, dostluğunu pekiştirmek mi? Yanlış yürüdüğün yolda, yanlış üstüne yanlış yapmaktasın. ALLAH yaptıklarından haberdardır. Neticede ALLAH'A hesap vereceksin. İman zalim hükümdarın karşısında doğruları söylemektir.

Sevgiler saygılar Allah'ın selamı üzerinize olsun.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI
YENİ OSMALI HAREKETİ LİDERİ

Sn. Dursun GÜNEŞ- SEYYİD MUHAMMED ALİ MEHDİ RESULPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   416 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın