Mustafa Kamal'in kulvarında yürüyen Tayyip Erdoğan, Mustafa Kemal kadar cesur olabilseydi bugünlere gelinmezdi.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN ESSELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ VESELLİM

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN ESSELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ VESELLİM

Mustafa Kamal'in kulvarında yürüyen Tayyip Erdoğan, Mustafa Kemal kadar cesur olabilseydi bugünlere gelinmezdi.

Maddeye tabi olmasaydı Tayyip Erdoğan bugün Peşmerge'nin yanında değilde karşısında olurdu.

 Ada ile Kandil arasına sıkışan Tayyip Erdoğan HDP futbol sahasında maskara olmazdı.

Kendisine Kul Ahmet'i seçen tayip Erdoğan çamur siyaset yapıyor.

ABD endeksli çalışan Tayyip Bey artık dünya da sevilmeyen lider durumuna geldi.

Bu durum da çözüm süreci bir daha ki bahara kaldı. 

Kuzey Irak'ta üç bölgeye yerleşmeye başlayan ABD Türkiye ile beraber hareket ediyor. Davutoğlu, Türk Askerinin Peşmergeyi Eğittiği Kampı Ziyaret Etti Başbakan Davutoğlu, Irak temasları kapsamında Kürdistan Bölgesel Yönetiminin silahlı güçleri peşmergenin Türk askerleri tarafından eğitildiği kampı ziyaret etti.21.11.2014 20:59 takdir sizlerin.


Çözüm kararlı insanların karar almaları ile kararlarında durmaları ile karara bağlanabilir. Evvela ne yaptığınıza bir bakmalısınız, önce kendinizi inandırmalısınız sonra kamuoyuyla paylaşmalısınız. Kapalı kapılar arkasında Kapitalizmin, Siyonizmin ve Karanlık Güçlerin kara emellerine kurban olmamalısınız. Bu kararı nihayet Türkiye verecek. Bu davayı Türk milletine sormalısın. Türk milleti bölünmez bir bütündür. Kürt kardeşlerimizin demokrasi sorunları vardır, onlar yerine getirilmelidir. Gayri Müslimler de haddini bilmelidir. Gerekirse Kobani'ye göndermelidir amma Türkiye olmaz.

Bir dahaki bahara kalan çözüm süreci nasıl çözülür? Bu işin içinde Tayip olacak mı? Mevcut hükümet olacak mı? Neye göre bir dahaki bahara. Doğum sancısı çeken elbette vakti Gelince doğurur, anlaşılan o ki; dış gebelik. Her ne kadar oldu görünse de hücre yetersizliğinden çocuk olma imkânı yok. Aşılamada yapsanız boşuna ana rahim kabul etmiyor çabalarınız boşuna. Şu durumda bu hükümet gidici! Tayyip beyin koltuğu sallantıda, her an yıkılabilir. Bu çocuğu nasıl doğuracaksınız. 

Hak ve Hakikat Partisi geliyor! Adaleti getirecek, adil olacak, anayasayı değiştirecek, idam yasası, kısasa kısas getirecek, dağa çıkmanın önünü kesecek, ceza evlerinde terör beslemeyecek. Bütün çöplükleri temizleyecek, kamu düzenini sağlayacak, sokaklara hakim olacak her türlü menfuşatı önleyecek. Bu kirli siyaseti silip süpürecek, daha bu insanları kimse kirletemeyecek.
Hâkimiyet kayıtsız şartsız Allah'ın olduğu yerde başkaları olmayacak. Allah cc. Hakkınızda hükmünü verecek bu milletin yüzüne kader bir daha gülecek, Osmanlı ruhu yeniden kükreyecek, yeniden adalet dünyaya hâkim olacak. 
Hayırlı uğurlu olsun.

Allah'ın selamı üzerinize olsun sevgiler saygılar.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
Sn. DURSUN GÜNEŞ MUHAMMED ALİ

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1145 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın