Bir dahaki bahara kalan çözüm süreci nasıl çözülür? Bu işin içinde Tayyip olacak mı? Mevcut hükümet olacak mı? Neye göre bir daha bahara. Doğum sancısı çeken elbette vakti Gelince doğurur, anlaşılan o ki; dış gebelik

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN ESSELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ VESELLİM.

Bir dahaki bahara kalan çözüm süreci nasıl çözülür? Bu işin içinde Tayyip olacak mı? Mevcut hükümet olacak mı? Neye göre bir daha bahara. Doğum sancısı çeken elbette vakti Gelince doğurur, anlaşılan o ki; dış gebelik. Her ne kadar oldu görünse de hücre yetersizliğinden çocuk olma imkânı yok. Aşılamada yapsanız boşuna ana rahim kabul etmiyor çabalarınız boşuna. Şu durumda bu hükümet gidici! Tayyip beyin koltuğu sallantıda, her an yıkılabilir. Bu çocuğu nasıl doğuracaksınız. 
Hak ve Hakikat Partisi geliyor! Adaleti getirecek, adil olacak, anayasayı değiştirecek, idam yasası, kısasa kısas getirecek, dağa çıkmanın önünü kesecek, ceza evlerinde terör beslemeyecek. Bütün çöplükleri temizleyecek, kamu düzenini sağlayacak, sokaklara hakim olacak her türlü menfuşatı önleyecek. Bu kirli siyaseti silip süpürecek, daha bu insanları kimse kirletemeyecek.
Hâkimiyet kayıtsız şartsız Allah'ın olduğu yerde başkaları olmayacak. Allah cc. Hakkınızda hükmünü verecek bu milletin yüzüne kader bir daha gülecek, Osmanlı ruhu yeniden kükreyecek, yeniden adalet dünyaya hâkim olacak. 
Hayırlı uğurlu olsun. Allahın selamı üzerinize olsun sevgiler saygılar.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
Sn. DURSUN GÜNEŞ - SEYYİD MUHAMMED ALİ


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   606 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın