Hiçbir cemaat hiçbir cemaati kötüleyip karalamasın çünkü Allah (cc) indinde kimin makbul olduğunu kimin değerli olduğunu kimin hak olduğunu ancak Allah (cc) bilir

Ne olduk demeyin! Ne olacağız deyin!

Ne idik ne olduk diyenler; ne olduklarına bir baksalardı, hak hukuk tanısalardı, kendi kendilerine bünyelerinde adil olsalardı, hakkı üstün tutsalardı, hakkın yanında olsalardı bugün erişilemeyecek bir güce sahip olurlardı.

Hak görünüp batıla hizmet edenler; birileri için eştikleri kuyuya düştüler.

Hiçbir cemaat hiçbir cemaati kötüleyip karalamasın çünkü Allah (cc) indinde kimin makbul olduğunu kimin değerli olduğunu kimin hak olduğunu ancak Allah (cc) bilir.

Bazı cemaatler kendilerinin hak olduğunu müstakim yol olduğunu sanırlar. Hâlbuki yoldan çoktan sapmış, Hak ile aralarına kalın bir perde gerilmiştir. Yine de Hak olduklarını iddia ederler.

Ey insanlar! Allah’tan korkun ve doğrular ile beraber olun. Hak ve Hakikat Partisi Allah’ın ipine sımsıkı sarılarak yoluna devam ediyor. Yolda ona sataşanlara gülüp geçiyor. Resulullah Efendimiz gibi yürüyüşünü sürdürüyor ve aziz milletimizin takdirini topluyor.

Bizi Kur-an’dan ve sünnetten ayıracak hiçbir güç olamaz.

Hak belli batıl belli. Batıla sapanlar mutlaka bir gün cezasını bulacaktır. Hak ile olanlar mutlaka Tevhid Sancağını dalgalandıracaktır. Hak galip gelecektir. Bir millete olan hıncınız sizi adaletsizliğe sürüklemesin.

Adaletin dağıldığı savrulduğu cumhuriyet döneminde Ak Parti Adaletli olamamış, Adaleti kuramamış, Adil davranamamış, alışılagelen kirli siyaseti izlemiş ve bataklığa saplanmıştır. Çırpındıkça batıyor.

Ey aziz Milletim!

Allahu Teâlâ’nın açmış olduğu bu yoldan yürüyün...

O yalancılar sizleri aldatmasın oyalamasın. Bu milletin daha oyalanmaya tahammülü yoktur. Vicdani muhasebe yapın. Menfaat çıkar üzerine kurulu olan partilere “Osmanlı Tokadı”nı vurun. Hakkı ayakta tutun. Hak geldi Batıl zayi oldu.

Selamlar sevgiler ve saygılar

Hak ve Hakikat Partisi (HAK PARTİ)
Genel Başkanı
Dursun GÜNEŞ - Muhammed Ali

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1293 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın