Yüz senedir halen aklınız başınıza gelmedi mi? Hakkı bırakıpta batıla tabi oluyorsunuz. Batıl kanunları ile milleti yönetmeye çalışıyorsunuz

ŞEYTAN ONLARA GALEBE ÇALDI

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN, ESSELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ ECMEİN.

Ey insanlar! Yüz senedir halen aklınız başınıza gelmedi mi? Hakkı bırakıpta batıla tabi oluyorsunuz. Batıl kanunları ile milleti yönetmeye çalışıyorsunuz. 

58/19 - "Şeytan onları istilâ etmiş, onlara Allah'ı anmayı unutturmuştur. Onlar, şeytanın hizbi (partisi)dir. İyi bilin ki şeytanın partisi kaybedecektir."
58/20 - "Allah'a ve Resulüne düşman olanlar var ya, onlar en alçaklar arasındadırlar."
58/21 - "Allah: "Elbette ben ve elçilerim galip geleceğiz." diye yazmıştır. Şüphesiz Allah güçlüdür, galiptir." 
58/22 - "Allah'a ve ahiret gününe inanan bir milletin, babaları, oğulları, kardeşleri yahut akrabaları da olsa Allah'a ve Resulüne düşman olanlarla dostluk ettiğini görmezsiniz. Onlar o kimselerdir ki Allah kalplerine iman yazmış ve onları kendinden bir ruh ile desteklemiştir. Onları, altlarından ırmaklar akan cennetlere sokacak, orada ebedî kalacaklardır. Allah onlardan razı olmuş, onlar da O'ndan razı olmuşlardır. İşte onlar Allah'ın hizbi (dininin yardımcıları)dır. İyi bil ki, kurtuluşa ulaşacak olanlar, Allah'ın hizbidir." 

Ey insanlar! Bu kadar uyarıcı ayet var iken, Allahın hükmü adaleti var iken, bu kadar olumsuzluklar niye...

Ey insanlar! Allahtan korkun ve Allaha tabi olun Allah sizi yeryüzüne hâkim kılsın.

33 /1 - "Ey peygamber! Allah'tan kork, kâfirlere ve münafıklara itaat etme. Muhakkak ki Allah her şeyi bilir, hüküm ve hikmet sahibidir." 


Ey insanlar! Yüzünüzü batıya doğuya çevirmeniz iyilik değildir, iyilik ancak Allaha iman etmeniz, Allahın kitabı kurana inanarak yaşamakla olur. Ancak Kulların üzerine yasa koyacak olan Allah'tır.
Ey insanlar! Resulullahın sözünü hatırlayın, "sizlere iki şey bırakıyorum bunlara sımsıkı sarılırsanız yolunuzdan sapmazsınız. Biri Allah'ın kelamı kuran biriside benim sünnetim."

Hak ve hakikate ancak böyle erişilebilir. Hak ve hakikat üzerine ancak bina inşa edilebilir. Sizleri hakka davet eden elçiye koşun, Allah yolunda yarışın.

Allah'ın Selamı Üzerinize Olsun.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
GENEL BAŞKANI
Sn. DURSUN GÜNEŞ - Seyyid Muhammed AliPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   536 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın