Boğazlar, boğaz gerdanlıkları, Vakıflar Yasası ile Ermeni açılımı, Ermenilere verilen haklar. İstanbul sokaklarını kirletmeye başlamış, domuz kokusu İstanbul halkını rahatsız etmeye başlamıştır.

NE YAPMAK İSTİYORLAR

Orta Doğuyu kan gölüne getiren zihniyet, Türkiye’yi rahat bırakmaz. Strateji durumu nedeniyle asıl önemli olan Türkiye’dir. Petrol açısından doğal kaynakları sebebiyle Türkiye’yi cazip hale getirmiş, Avrupa’nın iştahını kabartmıştır. Bunun için Tayyib’in artık işi bitmiştir. Yeni bir Jön bulamazlarsa kendilerine, düğmeye basarlar. Onun için Türkiye’yi, ancak bir MUCİZE kurtarır. 
Boğazlar, boğaz gerdanlıkları, Vakıflar Yasası ile Ermeni açılımı, Ermenilere verilen haklar. İstanbul sokaklarını kirletmeye başlamış, domuz kokusu İstanbul halkını rahatsız etmeye başlamıştır. Sermayede söz sahibi olan Yahudiler, dinsiz Müslüman’ı yoldan çıkarmış, elinden ekmeğini almıştır. Ak Deniz de ve Ege Deniz’inin de durum pek farklı değil.
Ne yapmak isteniyor?
Ağır ağır doğum sancıları başladı. Çocuğun adını koydular. Büyük Kürdistan Mezapotomya. Orta Doğu Projesi Eş Başkanı Tayyip Bey’in cebinden çıktı. İşte yıllardır gizlediği ilişki, bir doğum neticesi meydana çıktı. Bu gayri meşru çocuğu kabul edersiniz veya etmezsiniz. Sevgili yavrunuzun hediyesi size. Bu olay, Türk Tarihinin en kara lekesidir. Gördünüz mü Oslo’da neler oldu? Şimdi de Moskova hayranlığı başladı. Türkiye’yi ziyaret eden Rus Cumhurbaşkanı Tayyip Bey’i yeni fark etmiş olacak ki, Tayyip Bey’e övgüler yağdırıyor, arkasını sıvazlıyor. Artık Türkiye bir yağma haline geldi. Kürt açılımı, Ermeni açılımı, Alevi açılımı. Hepsinin bıraktıkları harp ganimetleri, toprakları, geri iade edilecek. Türkler, herhalde geldikleri yere geri gidecek. Hepiniz, ‘Ne oluyor, nereye gidiyor Türkiye?’ diyeceksiniz. Bunu da mı yapmışlar? diyeceksiniz.
Selamlar.

Hak ve Hakikat Partisi
GENEL BAŞKANI 
Sn. Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   586 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın